Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől ingadozhat a pulzusom?

Mitől ingadozhat a pulzusom?

Figyelt kérdés
Pár napja észrevettem, hogy amikor lefekszem sokkal alacsonyabb a pulzusom mint amikor ülök. Fekvés közbe 60-80, ülés közbe 90 de akár 100 fölé is kiugorhat. Keveset mozgok, túlsúlyom nincs. Sokszor kisebb mozgásokra is (elmegyek WC-re) megemelkedik. Viszont ha lefekszek pár másodperc alatt visszamegy 80-85 alá. Kicsit stresszes vagyok ha ez befolyásol bármit is.

2022. márc. 15. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
fekvesnel amugy is mindenkimek alacsonyabb a pulzusa mint ulve vagy allva, az hogy kimesz wc/re es megemelkedik az amiatt lehet hogy nem sportolsz semmit igy mar ez is aktiv mozgasnak minosul… de ha folyamatosan mered mar csak azert is rastresszelsz es magasabb lesz, szoval csak engedd el az egeszet, amugy sem kell hetkoznapokban a pulzussal foglalkozni “csak ugy” ;)
2022. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm a választ. Igen valóban mióta felfigyeltem erre a jelenségre ezen jár az agyam, lehet hogy ezzel is stresszelem magam, ugyanis azóta vannak jelen ezek a tünetek amióta észrevettem ezt a jelenséget.
2022. márc. 15. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek jó pulzusok. Nem kell mérni. A pulzus ilyen, változik.
2022. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as igen, lehet hogy feleslegesen kattogok rajta. Az ilyesztett meg, hogy nagy az eltérés köztük, de már megnyugodtam.
2022. márc. 15. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy eltérés. Nagy eltérés a 60 és a 180 között van.
2022. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már állva többszőr jóval kevesebb ment fekve pl 50- körűl
2022. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!