Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen orvoshoz forduljak?

Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés

03.16.-án felfedeztem a végbél és here közti lágy részen (két lábad között közép részen), egy pici duzzanatot. Nem volt semmi panaszom rá bátorkodtam picit megnyomni. Másnapra mogyoró nagyságú lett. Nem fáj, csak akkor ha megnyomom vagy hozzáérek erősebben. Minimálisan növekszik úgy veszem észre. Nem érzékeny wc-zés közben sem.

Nem tudom mi ez. Meg sosem volt ilyen panaszom.

Magán orvoshoz szeretnék fordulni. Nem tudom hogy proktológus vagy urologushoz kellene mennem velem. Reparon és bepantennel kenegettem hátha vissza húzodik. Sajnos nem.



#duzzanat #lágyék #Lágy rész
2022. márc. 20. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én elsőkörben bőrgyógyászhoz mennék, mivel akár ciszta is lehet. Szükség esetén ő tovább tud küldeni ha kell.


De egyébként felhívsz egy dokit és elmondod neki. Egyébként háziorvosnak megmutatod, és ő majd elmondja hogy milyen dokihoz menj.

2022. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor marad a felhívom a dokit és megmondja mi legyen... háziorvos dolog kiesik mivel 300km-re vagyok a lakhelyemtől. Nem kértem még át magam helyi háziorvoshoz.


Azért nem gondoltam bőrgyógyász dologra mert "nemi" területen van. De rendben! Köszönöm válaszod!

2022. márc. 20. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Menjél sebészetre,oda beutaló sem kell,legfeljebb időpont.
2022. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kb 1honapja bekentem razokeverekkel az leszaritota majd sodoku Kremel es teljesen eltünt de azert doki nem art
2022. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sudocrem bocs most neztem meg

Suspenzio zinci aquosa (razokerverek) Gyogyszertar

2022. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!