Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan növelhetném meg a...

Hogyan növelhetném meg a péniszemet? Pár milliméterrel is esetleg, ha nagyon nincs rá variáció ami működik. 22/F

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Pár mm semmit sem érne.Erre nincsenek variációk.

Azt kell elfogadni,ami van .

2022. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A válasz rém egyszerű: sehogy. Ekkora, ezt el kell fogadni.
2022. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány cm a péniszed éa hány kg vagy?
2022. márc. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

22 évesen tisztában kellene lenni azzal, hogy a genetika határozza meg, hogy kinek mekkora és nincs házi módszer arra hogy megnöveld a péniszed. Ha pedig nem is vagy vele tisztában, akkor itt ez kismilliószor kérdés.


A jövőben javaslom a hasonló kérdések átböngészését a kérdés kiírása előtt.

2022. márc. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Köss hozzá egy sárgarépát!

Viccen kívül: igaza van a fentebb szólóknak, még nincs ott az orvostudomány, hogy segítsen rajtad, nyugodj bele.

Egyébként is a jó fantázia többet ér, mint a nagy farok!

Ne parázz a méreten. Ha egyáltalán nem lenne péniszed, akkor is csak 75%-os rokkant lennél. Ott a nyelved, a kezed, és a segédeszközök. A nők többségét ezekkel könnyebben juttathatod a csúcsra, mint egy nagy gyorstüzelővel!

Még egy tipp - összeszokott, nem szégyenlős pároknál - néhány pingponglabda bedugását követően dugd be a farkad. Azokat a farkaddal löködve a csaj sokkal nagyobbnak érzi. (egy hosszú nyelű kiskanállal könnyen ki tudod szedni amíg jó sikos a punci - itt fontos, hogy ne legyen szégyenlős a párod premier plánban megmutatni neked amije van.) Ha gumit használsz, a punci helyett a gumiba tehetsz egy-kettőt, mielőtt felhúzod, attól is nagyobbnak érzik a nők. (A nők korától, hüvelyének, főleg a "bejárat" méretének függvényében nagyobb vagy kisebb golyó kellhet, mint a pingponglabda!)

2022. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A zonhora klaviatúráját kell egy ehészen kicsit horombábban csépelni, és mehnyúlik, mint a Zelenszkijé.
2022. márc. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nők szerint is nem a méret az elsőszámú dolog a szexben, hanem a technika, a feeling, a kényeztetés, a rájuk figyelés, ...
2022. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
... és ha mégis a méret, akkor sem a hossza, hanem a keresztmetszeti mérete (kerülete, átmérője...)
2022. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit a 7-es írt igaz, az igazi, vad szex előtt. Amikor már kellően felizgultak, már alig vannak észnél, nagyon is fontos elsősorban az átmérő, főleg a nagy kalap, de a hossz is hasznos. Amelyik nő nem vallja be hogy jobb a nagy, az vagy szégyenlősségből teszi, vagy csak élvezgeti a szexet, de még sohasem érte el az igazi észveszejtő csúcsot.
2022. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb a tudat, ahogy valaki kezeli. Én sokáig azt hittem átlagos vagyok, aztán egy válás és egy szemtelenül ifjú feleség mellett mint az őrült elkezdtem méricskélni. Kijött, hogy a top 3 százalékban vagyok, sose tudtam. Tény, hogy az önbizalmat nagyon felturbózza, de sztm hacsak nincs valakinek mikró méretű, állítom semmi jelentősége. 55 vagyok. Tudtommal, mint elhanzott nincs mód a méretet változtatn, illetve csak tudaton belül. Bon Jovi-nak köztudottan kicsi van, bevallotta. Kérdezz egy nőt elmenne-e vele? Nem csak a méret határoz meg egy férfit. Ezt ne delejsd el soha!!
2023. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!