Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválás után, viszkető,...

Borotválás után, viszkető, sebes herezacskó, mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen borotválom a herezacskóm, se volt ilyen gondom előtte. Legutóbb azonban, fura, égető érzést éreztem utána, majd iszonyatosan viszketett, most pedig ilyen apró sebek vannak vele, amin valami ragacsos váladék, genny? van. Volt már valakinek ilyen? Van rá valami házi praktika?

2022. márc. 28. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hámosító krém. Bepanthene, Neogranormon. Felsértetted a bőrt.
2022. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Alkoholt rá porotvalas után majd tegyel rá hintoport
2022. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Borotválás után mindig használj arcszeszt.

Most meg neogranormon, bepanthen.

2022. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bepanthen plusz krém, mert az fertőtleníti is, nem csak hámosít.
2022. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Mégis minek kell azt borotválni.?
2022. márc. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen bajom! Valószínűleg nem új borotvát használtam és össze szedtem egy jókora borgomba betegséget! Menj vele orvoshoz!Bőrgyógyászat! Én is voltam és két fele krémet is írtak fel gomba ellen! Két hétig tartott a kezelés! Utána meg egy hónapig kenegettem Bepanthen kenőccsel,mert teljesen kiszaritotta a herezacsko bőrét!Jobban teszed,ha minden borotvalashoz új borotvát használsz!
2023. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!