Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Édesítőszerek - impotencia,...

Édesítőszerek - impotencia, lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyókúrázni, ennek keretein belül az általam gyakran fogyasztott cukros üdítőket, illetve édességeket egy az egyben cukormentes verzióra cseréltem. Azt vettem észre viszont egy idő után, hogy alig van éjszakai merevedésem, illetve maszturbálás során sem merevszik meg annyira, mint azelőtt, noha a libido megvan (szexuális partnerem nem volt ebben az időben, így ott nem bukott ki a probléma).


Egy ideje azonban teljesen lemondtam ezekről a termékekről és inkább vállalható mennyiségű cukros terméket fogyasztok, pl. heti egy szelet csoki meg egy 500 milis energiaital. Azóta nem tapasztalok ilyen gondot.


Van a kettőnek köze egymáshoz, vagy ez teljesen véletlen és más lehet a gond? A neten utánaolvasva azt találtam, hogy épp a nagy cukorfogyasztás okozhat ilyen gondokat.


2022. ápr. 6. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg más oka volt, pl. stresszesebb időszak. Lényeg, hogy a probléma szűnt.
2022. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem az édesítőszer okozza a merevedési gondot.
2022. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%

Pedig lehet attól is , mert azok mesterséges szintetikus anyagok .

Csak a természetes édesítőszer az ami jó és egészséges.

2022. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!