Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A kenőmájastól lehet hányinger...

A kenőmájastól lehet hányingerem?Nem kellett volna enni?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vettem egy kenőmájast fel is bontották,ettem belőle,még nem volt semmi bajom.Ma megettem ami még maradt belőle és most hányingerem van.Hűtőben volt és elfogyasztottam 2 napon belül.Nem éreztem rajta hogy rossz lenne.De akkor miért lehetek rosszul? Miért van hányingerem?30/F

2022. ápr. 8. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg kéne tanulni főzni végre😕
2022. ápr. 8. 13:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól is, mástól is, de lehet vírus is (nem covid). Van valamilyen hasfájós kinél hogy jelentkező (hányós fosós, gyomorfájós) nyavaja is jelenleg. Több ismerős volt dokinál ezzel. 3-4 nap és annyi. De persze innen ezt nem lehet megmondani.
2022. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem 2 napig áll el, hanem tovább. Szóval ha hűtőben volt tárolva akkor nem valószínű, hogy attól volt.
2022. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több mint valószínű, hogy nem ettől van bajod.


Nekem is volt hasonló, bár én nem hánytam, csak pár napig iszonyat rosszul voltam, de kiderült, hogy benyeltem nyár közepén egy influenzát, ahogy kb minden évben szoktam.

2022. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!