Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen betegség lehet az,...

Milyen betegség lehet az, amit a hímvessző tövénél húgycsőn belül érzek viszketést?

Figyelt kérdés

A húgycsőn belül érzem, valahol a golyók környékén, de semmiképp nem a húgycsőnyílás

STD 4-es panel, és vizelet mikrobiológiai tenyésztés, baktériumra gombára volt.

Negatív minden


2022. ápr. 9. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Prosztata probléma is lehet, ha még nem voltál, akkor keress fel egy urológust.
2022. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, valamiféle prosztata-probléma is lehet, urológusnak mondd el a tünetet.
2022. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A tövébe 2 helyről sugározhat ki bármi is. Az egyik hely a herék, a másik a prosztata.


Nem tudom hogy kinél voltál, de figyeld meg magad, nézd meg hogy milyen kísérő tünetei vannak, pl sűrűbb vizelési inger, alapvető fájdalom, néha nyilal, ondó mennyiségének változása stb.


Amit javasolnék, az az hogy menj el urológushoz, de előtte a háziorvoshoz és kérj teljes labort, illetve beutalót sürgősséggel ultrahangra. Utána jelenetkezz be urológushoz. Ő majd tovább küld ha kell speciális dolgokra, de ha ezekkel az alapokkal odamész, akkor nagy biztonsággal meg tudja állapítani a gondod. Ha nem, akkor mint írtam, elküld még 1-2 vizsgálatra.

2022. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Ne te sorold fel milyen sorrendben hova menjen. Ahhoz hogy akár egy labor vizsgálat is legyen,azt a háziorvosnak is indokolni kell a kérő lapon .

Majd megy ultra hangra,ha sz urológus szakorvos elküldi oda .

Meg van ám a vizsgálatoknak is a sorrendje . Nem a beteg rendel .

2022. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Igen, azt az orvosok nagyon nem szokták szeretni, ha a beteg "mondja meg" milyen vizsgálatok szükségesek neki" és "milyen sorrendben" stb.

Mindenesetre urológia nem beutalóköteles, mehetsz oda egyenesen.

2022. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Járok urológushoz elég sűrűn.

Az utóbbi 3 évben voltam legalább 4x.

Ultrahang is volt, herékre és vesékre.

Tapogatta is mindkét orvos a prosztatám.

Volt vizselet bakterológiai tenyésztése kétszer is, prosztata nyomkodás után.

Még a HPV eredményre várok.


Az egyik orvos jó pár hónapja gennyet talált a vizeletben, de csak ilyen vizeletcsíkon látta. Arra is kaptam antibiotikumot, meg protexint.. aztán antibiotikum kúra után sztk-s vizelettenyésztés. Negatív


Igazából minden negatív, de nekem valami mégsem jó.


A vizelés az néha szerintem lassan jön, nincs meg az az erős sugár.

Illetve mostanság sűrűbben van, hogy a tövénél a húgycsövem viszket.


De mindkét orvos azt mondja, hogy szerintük nincs semmi, mert nem jön ki semmi eredmény.

3 éve volt egy ureaplasmám, de az is negatív.


Most már bánom, hogy a 3-as panelt nem csináltattam meg, azon lett volna trichomonas, aminek a tüneténél írják ezt a tövénél való viszketést.


Ugyanakkor páromnak is volt tenyésztése, hüvelykenet, elvileg a trichomonast lehetne látni mikroszkópon is, arra nem küldték el neki tenyésztésre...


Sajnos elég tanácstalan vagyok.


Ez a húgycsőből történő fültisztító pálcika mintavétel nem volt túl kellemes, előtte a prosztata nyomkodás szintén nem.


Viszont most nem tudom, hogy mit tudnék.


Nagylabor vizsgálatom is volt, azt 1 hónapja kértem..

Azon a fehérvérsejtek száma 2.6, tehát alacsony,

a Neutrofil granulocita 38.4 % alacsony

A Limfocita % pedig 51.4% magas


Szóval valami biztos, hogy van.. de mi?

2022. ápr. 10. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel az orvos elküldené ezekre alapból, így gond nem lehet ha elmegy.
2022. ápr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!