Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj? (bővebben lent)

Mi lehet a baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
a pénisz tövében a felső részen és a herezacskó körül az ágyékban egy egybefüggő piros folt van ami elég kellemetlenül viszket kivan száradva és picit hámlik is (de nem nedvedzik)néha fáj is. Elég rossz és nemtudom mit tegyek vele tulajdonképpen már 2-3 hónapja megvan ez a probléma de mindíg csak elodáztam és hol előjött hol el-el mulogatott egyszer voltam vele orvosnál de akkor a lábamon kijött ekcémát ecseteltem neki ezt is megemlítettem neki megnézte de egykalapalávette az ekcémával de nemhinném hogy az adtak rá egy krémet aztán annyi de az sem segített valaki tudna valamit javasolni?

2014. jún. 19. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el újra orvoshoz. Az a biztos. Egyébként laikusként azt tudom mondani, hogy talán valamilyen gomba lehet. Vagy tényleg ekcéma.
2014. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg psoriasis.
2014. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a pikkelysömörre nem illenek a tüneteim viszont ekcéma a jobb lábamon egy kisebb tenyérnyi foltban található a sípcsontomon. lehet akkor ez is az.
2014. jún. 20. 22:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!