Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozás után pár nappal...

Borotválkozás után pár nappal nagyon csúnyán kipattog, hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Borotválkozás után, arc, hónaj vagy akar intim rèszen,pár nappal utana kipattog, hiába kenem arcszesszel, nemhasznál. Valakinek valami tanács?

2022. ápr. 11. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a mellkasom pattog ki néha,a sudocrem vált be.
2022. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó minőségű borotva, sensitive borotvahab vagy zselé, jó technika (pl igyekezz minél kevesebbszer végigmenni ugyanazon a területen a borotvával).
2022. ápr. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szor novesi iranyaban huzdd ne szembe. En csak siman vizzel borotvalom az arcszesztol meg barmitol kipirosodik. Legyen erre a celra kulon borotva amit mas es masmire nem hasznal. Nem kell szuper draga. En pl gilette mach 3-ast hasznalok.
2022. ápr. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arcszeszt - főleg az intim területekre - nem kennék, inkább valami bőrbarát borotválkozás utáni kréme, gél, balzsam a megfelelő érzékeny bőrre. (Én elektromos borotvát és utána kérmet használok, soha nem pattogott ki.)
2022. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*krémet
2022. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy területen tényleg ne menj végig sokszor! Én úgy szoktam pl. a fanszőrömet borotválni, hogy amikor végeztem hideg vízzel öblítem le. Ez össze húzza a pórusokat és nem pattog ki. De fontos hogy tényleg jó hideg víz legyen! Kicsit kellemetlen, de megéri.
2022. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én tiszta inkább hidegebb vízzel leöblítem és nincs semmi kipattogzás. mikor kentem, akkor nekem is rendszeresen kicsípte
2022. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!