Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 82 eves bacsi agyverzest...

82 eves bacsi agyverzest kapott. Kb 4 hete. Intenziven van nem ismer meg, nem eszik , felépülhet még?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 13. 02:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem valószínű. Az sem biztos, hogy kikerül onnan, függ attól, hogy milyen terület károsodott, milyen az általános állapota.
2022. ápr. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A pudingot megeszi mast nem eszik. Nagyon le van fogyva
2022. ápr. 13. 03:01
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Magyarországon? :( esélytelen
2022. ápr. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem valószínű, sajnálom.
2022. ápr. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Felejtős sajnos.
2022. ápr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem.
2022. ápr. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Akármilyen állapotban is van, 82 évesen már az egészséges se lesz olyan, mint 20 évesen. Elvben azonban mér évekig élhet megfelelő gondozás mellett, ha rendszeresen mozgatva van, nem lesz felfekvése, nem kap tüdőgyulladást stb. Gábor Zsazsa is túlélt mindent roncsként is.
2022. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

Nyugodj meg. Természetesen felépülhet. Ahogy leírtad, ez alapján 80 % az esély rá hogy rendbe jön.

Nagyon fejlett már az orvostudomány.

2022. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8/8 Lehet fejlett de Magyarorszagon 17 orat vártam sürgösségin a szivemmel. A bacsit 9 ora után látták el.
2022. ápr. 13. 14:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ő már nem fog felépűlni,de nem azért mert Mo.szgon van kórházban.

A világ egyetlen országában sem tudnák már meg menteni.

Belegondolt már valaki hogy mi vár rá majd az élete során még?

A válaszolók közül töltött már el valaki sztrók intenziv osztályon csak 1 fél napot is ? Ez olyan,mint 1 élő hullaház. Csak az orvosok,ápolók jönnek mennek.A műszerek jelző hangjaik törik meg a csendet.Itt már nincs egy jaj szó sem.Van itt fiatal,idős vegyesen.Az orvosok,ápolók mindent megtesznek amit csak lehet.

Ami ennél a betegségnél fontos,mennél előbb,a baj megtörténte után 5-6 án belül meg kell kezdeni a beteg meg mentését. Itt valóban fontos,legyen hozzá megfelelő orvosi készültség,felszereltség.

A harmadik,legsúlyosabb sztrókot kaptam.Azonnal kórházba kerültem.

Híába van a kórházunkban a környező megyék sztrók központja ,ha nincs speciális sebész,műtő felszereltség.

Szinte fel sem fogtam,amikor az orvos azt mondta nekem,sajnos magán itt nem tudunk segiteni,maga meg fog halni. Egyet tudok,felhívok egy távoli kórházat,ha fogadják,akkor ha vállalja eljuttatom oda.Ha ki bír még 4-5 órát,van remény ,de csak az életben maradásra .Nagy választásom nem volt.

Éjnek idején télen havas úton 160 kmre vitt egy roham mentő,mentő tiszt kiséretében. Már felkészülve vártak a műtősök. 1.40 órás műtéten estem keresztül. Altatás,érzéstelnités nélkül. Igazából már az ottani orvosok is csak csodában biztak. Annyit mondtak mikor már látták hogy megmaradok,

magának nagyon jó őrző angyala van.Kisebb járás híbával megusztam.

Idős korosztály vagyok már. Agytözsi sztrókom volt.Akit bővebben érdekel ez a betegség,az olvasson utána .

Jobbulást az idős bácsinak !

2022. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!