Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ismer valaki egy jó orvost...

Ismer valaki egy jó orvost aki vállalna szakáll beültetést? 19/F

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 11:29
 1/4 anonim válasza:
20%
Örülj neki,hogy nem kell a borotválkozással foglalkoznod naponta vagy 2 naponta! Egyébként még mindig az ápolt borotvált arc az előnyös. Max a borosta! Ne foglalkozz már ilyen hülyeséggel,hogy beültetés!
2019. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ez most komoly, vagy csak hülyéskedsz? Van fogalmad róla, milyen tortúrával jár - szálanként beültetni? A férfiak nagy része még a hajbeültetést sem vállalja, nemhogy szakállt. A másik az anyagi része. Egy vagyon. De ha annyi pénzed van, tudok ajánlani. De inkább lebeszélnélek róla.
2019. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Én totál megértem a kérdezőt. A mai világban ha nem vagy borostás minimum 40-es félarabnak kinéző, akkor a nők nem vesznek férfiszámba. Egyébként párszázezerből kijön nem egy hatalmas összeg.
2019. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a gyanús, hogy EGYETLEN klinika weboldalán sincs több 2-3 darab "előtte-utána" képből, és azok sem meggyőzőek.............
2021. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!