Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért akarok kimenni a semmi...

Miért akarok kimenni a semmi közepére és túlélni, házat építeni, vadászni stb?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a mai rendszer ezt nem engedi de valahogy ez bennem van és nagyon szívesen csinálnàm..

2022. ápr. 16. 21:05
 1/8 anonim válasza:
100%
Én is ezt akarom jó messze az emberektől kint a természetben. Sajnos viszont nem költözhetsz ki csak úgy kedved szerint a vadonba:/
2022. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Pedig erre lettünk teremtve :/
2022. ápr. 16. 21:21
 3/8 anonim válasza:
100%
Nekem is eszembe szokott jutni ilyesmi. Szerintem ez lenne a természetes, valószínűleg ti is érzitek ezt. A Földön nincsen annyi hely, hogy a jelenlegi populáció minden egyedének a kívánt méretű territórium biztosított legyen. Sajnos valamennyire akkor is rá lennél utalva a civilizációra. Próbáld megtalálni az aranyközéputat!
2022. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Igen, igazad van. Lehet, hogy vidék lenne nekem való
2022. ápr. 16. 21:24
 5/8 anonim válasza:
100%
Én vidéken lakom, bőven van munka a ház körül. Ha van kerted, akkor majdnem egészében önellátó lehetsz, vadásznod sem kell. Csirkét, nyulat, disznót, stb. tarthatsz, de sok munka (a kert is). Valami kis egyéb jövedelem azért nem árt ezek mellé. Ismerek egy bácsit a környéken, akinek gyakorlatilag nincsenek szomszédai. 4km-re él a falutól. Tyúkokat tart és van pár gyümölcsfája, de már nyugdíjas.
2022. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 16. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom az Élet a fagypont alatt című műsort.
2022. ápr. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megertelek. Valoban osi osztonok. Megoldhato. Vegyel egy tanyat. Vadaszathoz engedely es fegyvertartas kell. Nem ismerem az anyagi viszonyaidat, de egy tanya ahol onellato lehetsz/ rengeteg munkaval/ elerheto A volt munkatarsam is megtette, neki a vadaszat szenvedelye volt. Most Alaszkaban el / pilota az eredeti foglalkozasa/ postat szallit. Az erdoben el, sokat mar nem tudok rola, de megvalositotta az almat. Kezdj egy tanyaval! Lajosmizse kornyeken talalsz olyat amit berelhetsz is, igy kiprobalhatod! Vagj bele!
2022. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!