Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Időközönkènt szokot fájni a...

Időközönkènt szokot fájni a hasam jobb alsó oldalán, meg a jobb bordaív alatt is, lejebb bőveben!?

Figyelt kérdés

A fàjdalom nem àllandó, vàltozó de leginkàbb fekve szoktam èrezni vagy bizonyos hirtelen megmozdulásoknàl!

A fàjdalom:

-50%szuró.

-40%süt ès ègő èrzès.

-10%mintha görcsölne.(ritka esett).

Orvosi (vèrvètel,vízelet mintha, ultrahang a vese homokon kivűl semmit nem mutatott ki).

Menyire esèlyes hogy ízzom huzzódás lehet?

Vagy stresz miatt?

Szoktam streszelni es 1x volt pànik rohamom is,de a pànik betegsegem előtt is volt ez!

Ez a hasi fàjdalom 2018-óta van àllandó szünetekkel!

22/F


2022. ápr. 20. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát van egy alap pánikbetegséged.


Mit mond a pszichiáter ezekre a tünetekre? Pszichoszomatikus lehet?

2022. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Írt ki bèta blokkolós , szorongás csökkentős ès pszichomatikus gyógyszer kezelèst! Anyival jobb hogy nem reszketek, nincs pànik roham! Meg jobb a kedvem ès van errőm! De ez a fránya hasi diszkomfort èrzès megmaradt! Èvek hosszù sora alatt!

Lehet mindösze a pànik vagy idegrendszeri dologra ìrható fel ez a panasz? Szervi baj meg egyàtalàn nem lapanghat!?

2022. ápr. 20. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Az emberi psziché sajnos nagyon sokmindenre képes...

[link]

2022. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, ne aggódj, nem vagy egyedül. Én is atjártam már. Keveset mozogsz, vagy gerincferdulesed lehet.

Én voltam anno sürgősségin vettek vért, vizeletet adtam. Ekgt csináltak, kerdezgetek meg vizsgáltak. Majd másnap mentem hasi uhra. Minden negatív.

Lelki oka lesz, vagy amit írtam fent.


20/F

2022. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!