Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátnőméknél vagyok és...

A barátnőméknél vagyok és nagyon el kell mennem a mosdóba, de nem akarok mert a nappalihoz közel van és ki hallatszik sok minden, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a dolog lényege, hogy tegnap is itt voltam már és itt aludtam, először vagyok itt barátnőméknél és ugye amikor csajom kiment fürdeni egy hatalmasat fingottam, a szomszéd szobában a szülei nevettek de nem jegyeztek meg semmit csak ma reggelikor volt egymásra nézve vörös lett a fejük alig tudták visszatartani a nevetest nekem meg azért vorosdik a fejem mert majd be*zarok most mit csináljak? Gondoltam már arra is, hogy a macskara fogom és az alomtalcaba... gondolom értitek, persze azt is kivinném mielőtt észreveszik.


Ma estig leszek itt.


2022. ápr. 23. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj le a benzinkútba
2022. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Neked nem való párkapcsolat.
2022. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szarj. De ne a cicáéba! :D Ez miatt nem szokás elhagyni senkit, nyugi!
2022. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nyugodtan a mosdóba. Ha lebuksz a macskaalommal, az tényleg ciki lenne, még abban ciki sincs, hogy emberi szükségleteidnek megfelelően élsz és cselekszel.
2022. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak üzenem, hogy neki meg az élet nem való.
2022. ápr. 23. 15:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogyatékkal élőket nem bántok. Szerinted a többi ott lakó még soha nem szart?
2022. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én dominanciát asszertálnék, és akkorát trombitáznék, hogy hallja az egész ház. Egyébként ha némán akarsz kulázni, húzd szét minél jobban a seggpofáidat, miközben ellazítod a lukad. Olyan simán kijön majd minden gáz, hogy nem fogod elhinni. Én ugyanígy nem tudok amúgy kulázni meg fingani nők előtt, szóval mindig stresszelek ezen, aztán ilyenkor természetesen oltári hascsikaró finghatnék jön rám. Amikor már elalszik, akkor felemelem a takarót, széthúzom a seggem, és kieresztek minden gázt ami olyan csendesen jön, hogy senkinej se tűnne fel. Ráadásul ilyenkor szagtalan is lesz valamiért nekem.
2022. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!