Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eggyel több bordám van??

Eggyel több bordám van??

Figyelt kérdés

Bal oldalt eggyel több bordám van?


A bal oldalamon alul a hasamnál van egy kemény cucc (kb. 8cm hosszú és ugyan olyan vastag mint a többi borda) ami olyan mint egy csont és ha megnyomom akkor kicsit kellemetlen érzés..


Szerintetek ez lehetséges hogy ott nőtt egy plusz borda?


A jobb oldalamon nincs ilyen.


Ja és épphogy hozzá érek és nagyon mozog.


16f



2022. ápr. 24. 01:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja meg ha kihúzom magam akkor látszik hogy ott kidudorodik valami
2022. ápr. 24. 01:23
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem lehetséges.
2022. ápr. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na de akkor mi ez belém bújt egy alien?
2022. ápr. 24. 01:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt már valaha tüdőröntgened?
2022. ápr. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Az nem lehetséges, hogy nőtt egy. Max, hogy eddig is ott volt,csak nem vetted észre. Lehet, ha elkezdtel valamit sportolni most bezavar.

A kislányom a jobb oldalon egyel több bordaval született, az ultrahangon vettek észre meg a hasamban. Általában bordahiány fordul elő. Azt mondtak lehet nekem is több van, csak nem tudok róla 🤷🏼‍♀️

Japánban a lakosság 3%-a el bordatöbblettel.

Szóval reméljük nem egy alien költözött beléd. Fura hangokat nem adsz ki éjjelente? 😀

2022. ápr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Volt már egy pár tüdő röntgenem nemrég volt az utolsó pár hete (suliba kellett ilyen szűrő vizsgálat)


De nem mondták hogy bármi eltérés lenne rajta..


Csak fura mert kb. Egy hete érzem ha mozgok akkor mintha kattogna/ropogna ott belül.

2022. ápr. 24. 17:44
 7/8 A kérdező kommentje:

#5


Ha énis plusz bordával születtem volna akkor csak észre vették volna.


Sportolni meg sportolok már 3 éve rendszeresen de eddig nem éreztem semmit ez kb. 1 hete van..



Fura hangokat szoktam hallani este de kiferült az nem én vagyok hanem a padláson cincognak az egerek meg szaladgálnak 😁

2022. ápr. 24. 17:48
 8/8 A kérdező kommentje:
kiderült**
2022. ápr. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!