Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fog húzás mennyire fáj?...

A fog húzás mennyire fáj? Most húznak először, eddig nem volt még benne részem és nagyon félek. És lelkileg is megvisel, hogy eggyel kevesebb fogam lesz. Hátsó fog, annyira nem látszik, de akkor is zavar!

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Érzéstelenítik előtte. Jobb esetben lidocain kenőccsel roszabb esetben injekcióval (az nyilván kicsit fáj).
2017. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha zavar,hogy hiányozni fog egy fogad akkor húzás után mikor megtörténik a gyógyulási folyamat van mód pótoltatni.Informálódj a fogorvosodnál a lehetőségekről.Azt,hogy mennyire fáj nem tudom,még nem hűztak ki állandó fogamat,de nekem is problematikus az egyik hátsó fogam,csonkolni kell a gyökércsúcsot,hogy menthető legyen,ha ez sikertelen lesz marad a húzás és pótlás.
2017. júl. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Inkább utána kellemetlen, ha van valami komplikáció. De sima esetben ez sem jelent gondot.
2017. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem érzel. Utána lesz kellemetlen, főleg ha begyullad, de erre figyelni kell, és nem lesz semmi gond.
2017. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem többet is húztak már, volt olyan, amelyiknél csak egy kicsit fájt utána, de olyan is, amelyiknél nagyon. De érdekes, hogy nem a húzás helye fájt, egy kicsit talán az is, de főleg az orrom és a szemem közti terület, meg a halántékom.
2017. dec. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!