Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet hereviszér?16éves...

Ez lehet hereviszér?16éves vagyok Pár hete voltam urológusnál és azt mondta mellékhere cisztám van(bal herémben)azt mondta minden rendben van, menjek el röggenre hogy még is mekkora de amég nem fáj nem kell vele foglalkozni ma azt vettem észre

Figyelt kérdés
Hogy mint ha a bal herémben duzzadt viszerem lenne (eddig még nem tapintottam) a bal herém kisebb, viszont ez így volt mindig is. Hypohonder vagyok tudom magamról de mégis zavar. Nem fáj és semmi más tünetem! Köszönöm a válaszokat

2022. ápr. 27. 19:36
 1/3 A kérdező kommentje:
De hogy úgy mondjam elég mélyre kell nyúlni hogy tapintsam. Ondómmal nem hiszem hogy probléma lenne nincs kevesebb mint eddig, sőt az elmúlt hetekben/hónapban több is van
2022. ápr. 27. 19:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A páros szerveink nem egyforma nagyok.

Úgymint az egyik lábad is kicsivel nagyobb, mint a másik.

Egyik szemed is kicsivel nagyobb.

Stb.

2022. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Röntgenre csak úgy tudnál menni,ha írt volna oda beutalót is .

Ha nem fáj semmi,akkor nem kell vele foglalkozni.

2022. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!