Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereviszértágulat lehet?

Hereviszértágulat lehet?

Figyelt kérdés

Már kb 1-2 hónapja érzem hogy kicsit, de tényleg csak épp hogy fáj a herém hol a jobb hol a bal, és mikor fáj valamikor az oldalam is fáj vele együtt :/ utána néztem és minden jel arra utal hogy ez visszértágulat, de nem vagyok benne biztos. Az egyik weboldalon olvastam hogy tapintással ki lehet tapintani ha az erek vastagabbak én nem éreztem nagynak de nem vagyok benne biztos. Ha kiderül hogy visszértágulat mire kell számítani? Hova kell először menni a háziorvoshoz vagy egyenesen az urológiára? Nem volt még nekem ilyenem és bevallom őszintén kicsit félek. Mellesleg kB 1 éve sokat maszturbáltam volt hogy 4x is kivertem egy nap. Mostmár kicsit kevesebbet kB 2x egy nap de van olyan nap amikor nem is verem. A maszturbálástól kialakulhat a visszértágulat? És bevallom nem nagyon akarom hogy megműtsenek a műtéten kívül van más lehetőség (pl:gyógyszer, kenőcs, vagy intim torna)? Kérlek segítsetek ha tudtok normális válaszokat szeretnék. :)


16/F



2020. máj. 18. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
4%
mi is normális kérdéseket szeretnénk...
2020. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg semmi bajod, ez elmúlhat magától.

De az lenne a legjobb, ha elmennél urológushoz, és megmutatnád neki. Az biztos, hogy nem a maszturbálástól van.

Ha esetleg tényleg viszértágulat lenne - ami nem valószínű a te korodban - akkor is a műtét csak súlyosabb esetben szükséges.

Szóvalj ne izgulj, de azért menj el dokihoz! ;)

2020. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!