Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyha gyakran nem megyek el...

Hogyha gyakran nem megyek el pisilni amikor kellene az nagy bajt okozthat? Amikor nagyon kell persze elmegyek.

Figyelt kérdés
Tehát kell már pisilnem de még tartogatom 1-2 órát vagy többet. Ezt elég gyakran csinálom és mostanában olyan fura érzést érzek a hólyagomban.
2010. szept. 16. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy bármit okozhat azonkivül hogy tágul a hólyag.. és valószinü előbb pisálsz be minthogy szétrobbantjon a hólyag
2010. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vesegyulladásod lehet.
2010. szept. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A hólyagom fáj egy picit. Nem hiszem hogy vesegyulladás. Biztos volt már olyan veletek hogy nagyon sokáig visszatartottátok és utána fájt egy kicsit a pénisz fölött. Na ott fáj egy kicsit.
2010. szept. 16. 19:47
 4/9 anonim ***** válasza:
velem nem volt ilyen mivel lány vagyok.de mért nem mész el pisilni?
2010. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

még mindig ugyanaz vagyok.

nah és szóval mivel visszatartod így visszafelé áramlik a veséd felé ezért lesz vesegyulladásod és veseköved.

és ha nagyon sokáig csinálod akkor mérgezést is kaphatsz.

2010. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Suliban nem nagyon tudok. Szorongok vagy nemtudom és ezért nem megy.
2010. szept. 16. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer nekem is volt ilyenem és kaptam is tőle valami sz@r gyulladást :S

Tényleg nem szabad tartogatni, ha van, akkor vizelj zárt fülkében!


Szóval ne tartogasd, mert a pangó vizelet egy csomó betegséget okozhat :)

2010. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

20 éves férfi vagyok, mindig csak akkor megyek hugyálni ha nagyon kell, szal visszatartom inkább!

semmi bajom nem volt még, szóval szerintem nincs gond! (én sem szeretek közös wc-ket használni a fertőzések miatt)

2010. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ezt a te helyedbe nem igazán csinálnám! Várjunk miért is csinálod? Nem csak hógy kitágul de ki is repedhet. Akkor pedig nincs visza út irány a korház!
2010. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!