Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Nem írható ki, hogy hány éves vagyok, de elég fiatal és hát szerintem túlzásba vittem az önkielégítés, és nem áll fel egyáltalán
2022. máj. 2. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
pihentesd a dolgot, rövid időn belül jobb lesz. ne görcsölj rá, annál nehezebben fog menni.. nyugi:)
2022. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy úgy. Pihentesd és majd minden helyreáll. :)
2022. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira fiatal vagy, hogy nem írhatod még ki a korodat, akkor nincs semmi gáz, én is csináltam ilyesmit ennyi idősen. És amúgy csak pihentetni kell, pár napig nem csinálod, fel fog állni nyugi. Nem kell minden esetben felállnia, főleg ha agyon van fárasztva. Nekem sem állt fel aznap, amikor 20x kivertem egymás után 12 évesen XD
2022. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Három és fél napja írtad ki a kérdést. Szerintem már minden jól működik, ha azóta pihentetted.
2022. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!