Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! A vizeldébe miért...

Férfiak! A vizeldébe miért dobtok még papírt is?

Figyelt kérdés
Hol rágó, hol papír miatt dugul el. Vizelde, tehát pisilni kell csak bele! Arról már nem is beszélve, hogyan lehet egyáltalán mellé pisilni annak, ami előttetek van a falon.
2022. máj. 10. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A rágót azt nem értem, a mellépisilés az lehet részegségtől. A papír meg, gondolom akinek elcsorog már, az megtörli papírral. És ha erre nincs külön szemetes, akkor beledobja a piszoárba, vagy ledobja a földre.
2022. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 piszuár mellett sem láttam még hulladék gyűjtőt.Igaz,törlő papírt sem.

A wc be idősek,és nagyon öregek is járnak,már nem olyan erővel jön a vizelet,mint 20 évesen. Hát ezért.

2022. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából, azért mert szerintem a legtöbben leszarják, meg úgy vannak vele, hogy biztos pont nem az enyémtől fog eldugulni. Vagy azt mondják, erre való a takarítónő. De a nők mégrosszabbak… . Ott dugulásnál találtak már BETÉTET!!, feles poharat meg minden egyebet.

Üdv. Egy vendéglátós, akiknél, havonta dugulás van :)

2022. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!