Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Öm oké?Erre megintcsak mit...

Öm oké?Erre megintcsak mit mondjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Leirom egyszerűen mi a problémám.Térjünk a lényegre egyből mi is a gond,nos az hogy büdös vagyok "gyakorlatilag" és nem is kímélnek érte.Ugyancsak az zavar,hogy normálisan ápolom magam,rendszeres naponta fürdés,parfüm,gyolyós deo,új ruha mindennap,edzem folyamatosan,nem vagyok túlsúlyos,úgy képzeljétek el hogy mindent betartok amit lehetséges.(Azért olyan családban vagyok akik ezt szigórúan veszik stb.) És mégis bántanak miatta suliban,nem is értem miért.Én azt nem értem akkor,hogy anyám szólt volna nem?Vagy más családtag,ráadásúl meg is dícsértek az illatom miatt.Rengeteg önbizalmat rombolt már így is,és már a tököm kivan velük.Most csak csesztetnek vagy kajak büdös vagyok?Igaz sokat izzadok de van rá sok megoldásom.Haverjaim is azt mondták nem vagyok büdös,de a másik társaság pedig basztat.Nem tudnak ettől a témától valahogy elszakadni,mindig én vagyok a téma mindenben,bármi is legyen az.Valaki volt már hasonlóan?Mondjuk pár tippet elfogadnék,szívesen :) Előre is köszi!(+Hormonok dolgoznak bennem rendesen, úgy kell elképzelni az egészet)

2022. máj. 11. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Csont es bor vagyok.
2022. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülök, haverok, barátok azt mondják hogy nem vagy az akkor nem vagy az. A lényeg a másik társaságban van. Parasztok, akik kiszemeltek és rádszálltak, aztán látják rajtad hogy zavar emiatt mlg rá tesznek egy lapáttal. Tudom milyen az hogyha rászállnak az emberre, szoval megértelek és tudom milyen nehéz lenyelni a dolgot, de ha nem veszel róla tudomást, vagy épp egy jót nevetsz rajta, akkor egy idö után le fognak szállni rólad.

Annyi jut eszembe még hogy esetleg a dezodorod az ami szerintük büdös. Próbáltál másikat, vagy esetleg többfélét használsz?

De szerintem az lesz amit elöször írtam. Egy csapat f@sz akik azon röhögnek hogy szorakoznak veled.

2022. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet azért csesztetnek, mint mondod rengeteg kozmetikumot használsz, és ezeket az illatokat érzik zavarónak? (büdösnek) Próbáld ezek mellőzését, maradjon a szappanos tisztálkodás és a friss tiszta ruha viselése.
2022. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem túl sok a kozmetikum, amiket használsz, gondolom sűrűn váltogatod is, ez átmehet már büdös kategóriába.
2022. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!