Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy éltétek meg a nemiszerv...

Hogy éltétek meg a nemiszerv vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Ti hogy éltétek meg a nemiszerv vizsgálatot? Nekünk nem rég volt én engemet nem zavart de arra lennék kíváncsi hogy ti hogy éltek meg és nemet írjatok

2022. máj. 18. 19:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%

Senkinek sem kellemes ha problémával kell az orvos elé állni.

Az orvos pedig azért került arra a pályára hogy ez legyen a dolga. Így emiatt a kellemetlenség érzetét enyhítheti, hogy nem te voltál neki az első, és nem az utolsó leszel.

Ha szimplán "csak" meg kellett mutatni NEKTEK (??bocsi,mi) akkor is.

Nő vagyok, ha jó minden, ha nem, meg kell mutatni ,nem csak a felszínét. Kellemetlen, nem szeretem, mint érezni,mint megélni sem.

Ahogy 3-as írja: muszáj, ez van 😄

2022. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

3, 11,

Nem, nem muszáj... Sokkal többen nem járnak, mint ahogyan az a köztudatban elterjedt. A párom több, mint 15 éve nem volt nőgyógyásznál, és köszöni, jól van. Két nagymamám még bábával szült, és életükben nem jártak orvosnál.

Szóval, csak azt akartam írni, hogy lehet menni, de ez a "kell" és "muszáj" egyáltalán nem igaz. Férfi vagyok, de eszem ágában sincs pl. urológushoz elmenni. (Meg kb. semmilyen orvoshoz sem). Sem én,sem a párom nem szeretjük az ilyen indiszkrét, női/férfi mivoltunkban sértő vizsgálatokat.

2022. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%

10

Bocs, de hol, mikor kell tök pucéran lenni doki előtt, aki ráadásul a fitymádat húzogatja? Őszintén kérdezem.

2022. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%
12, az én családomban nem egyszer fordult elő méhnyakrák, tehát egy tudatlan pasival bele sem kezdek ebbe a témába, gondolj amit akarsz. A párod meg rendkívül igényes lény lehet.
2022. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%

14

Akkor neked indokolt lehet.

Ez tudatos döntés, szó sincs az általad emlegetett tudatlanságról. Nagyon alaposan utána olvastam a dolgoknak, kockázati tényezőknek természetesen.

A párom igényességével a világon semmi probléma nincs (kicsit sértőnek is érzem a felvetésedet). Monogám kapcsolatban élünk, nem szed fog.gátlót (ami rengeteg elkerülhető női probléma előidézője), szerencsére nem érzékeny ilyen-olyan gombákra, szóval, minden oké. Nagyon sajnálnám őt, ha bármilyen gond miatt is neadjisten nőgyógyászhoz kellene mennie. Nekünk férfiaknak könnyebb, de nőként el sem tudnám képzelni, hogy bárki idegennek kitárulkozzak. Nem a szégyenézet miatt, hanem inkább az önbecsülés, intimszféra megsértése miatt.

Szóval, sem tudatlanságról, sem igénytelenségről nincs szó; egyszerűen máshogy gondolom-gondoljuk, mint az átlag. Megfelelő életmóddal a legtöbb nyavalya elkerülhető. Nekünk ez évtizedek óta bevált.

2022. szept. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15, nincs mit szépíteni, ez egyszerű butaság. Gondolom akkor biztonsági övet sem használtok, fogorvosi ellenőrzésekre sem jártok rendszeresen (az is megfordult a fejemben hogy talán fogat sem mostok) meg úgy egyáltalán semmilyen szűrővizsgálatra. Ezért fontos edukálni az embereket már gyerekkorban, hogy legyen bennük annyi igényesség önmaguk felé, hogy komolyan vegyék az egészségüket és rendesen eljárjanak a szűrővizsgálatokra.

Tényleg nem akartam belemenni, de csakazért is folytattad, kérlek, ezúttal ne tedd.

2022. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

16

Muszáj folytatnom, mert folyamatosan sértegetsz...

Nos... Képzeld, mosunk fogat...! A párom rendszeresen jár fogorvoshoz, én ha tehetem, kerülöm, mert nem viselem el a fájdalmat. Semmilyen szűrővizsgálatra nem járunk (én nehezen viselem az intimszférám megsértését). Semmi nem indokolja. Edukálásra ezen a területen nincs szükségünk; középiskolai tanárok vagyunk, beszélünk pár idegen nyelvet, utazunk, elég széles a látókörünk és nyitottak vagyunk.

Tényleg muszáj volt írnom, nehogy azt hidd, hogy valami teljesen tájékozatlan, elmaradott valakikről van szó. :)

2022. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%
Sokan nem járnak szűrésre,mert sajnos belénk sulykolják,hogy menni kell,pedig ha nincs bajunk,NEM kell menni orvoshoz. A rákszűrésnek sem sok értelme van,jó,ha a családban előfordul megértem,de hiába szűrik a méhnyakrákot,pasiknál a prosztatát,ha ezer más helyen is előfordulhat
2022. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

17, akkor játsszunk nyílt lapokkal. Tudom hogy te vagy aki minden nőgyógyászos kérdésnél megjelenik hogy mindenkit lebeszéljen róla, olyan elmebetegségeket írsz hogy a nőgyógyászok perverzek és élvezkednek a pácienseiken, meg hasonlók..

Ugyanaz a stílus, ugyanaz a százalék, ugyanannyi pipa. És ha az ember benéz a dolgok mögé - minő meglepetés - ugyanaz a felhasználónév.

Csak az a vicces, hogy már magad sem tudod, mi vagy. Mert hogy eddig mindig nőnek adtad ki magad, most meg férfinak. Engem őszintén szólva nem is érdekel hogy melyik vagy, azt viszont gusztustalannak tartom hogy mindenkit lebeszélsz a mínuszos IQ-dal a szűrővizsgálatokról. Nyilván okosabbnak tartod magad az orvosoknál és a MOK-nál, de pont ez mutatja hogy az értelmed valahol a nyolc elemis gyári melós szintjén van. (Tanár, lol. Igen, tisztában vagyok vele hogy mennyire a béka segge alatt van a magyar oktatás színvonala, na de azért ennyire nem.)

Ha ennyire nem tudsz magaddal mit kezdeni hogy a kérésem ellenére hajtogatod a hülyeségeidet, akkor csak rajta. Én viszont nem kívánok továbbra is ezen a szellemi szinten beszélgetni, mert én rosszul érzem magam a te szinteden. Pá!

2022. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
42%

11-es:

Nem, nem muszáj. Ha akarsz, elmész. Ha a hátad közepére sem kívánod, nem mész. Senki sem kötelez, nem kell mártírkodni. Mindig ezzel jönnek a nők,hogy "kell". Nos, nem kell.

2022. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!