Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületemre a doki...

Fitymaszűkületemre a doki egyenlőre ezt a kenőcsöt (Ftorocort) írta fel. Elég durva anyag, ti használnátok?

Figyelt kérdés

Mereven félig jön hátra a bőr a makkon, és azt mondta a doki ezzel kenegessem, fürdés után. De ahogy olvasom a betegtájékoztatót, eléggé veszélyes anyag ez, megéri kockáztatni, vagy inkább jöjjön a szike?


[link]


2011. aug. 8. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan nem is rá való! Pikelysömör az van írva..
2011. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért jó arra is... mert nem a szűkületre van, hanem az ellen, amit a húzkodás okozhat, hogy begyulladhat, ahogy mástól is be tud.

SOkáig kell áztatni és óvatosnak kell lenni, hogy táguljon és ne repedezzen be, mert azok hegek lesznek.

Nagyon óvatos legyél és ne akard a szikét!!

Több hét lesz ez, ne rángasd, ne repedjen be, vigyázz arra.

2011. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz!
2011. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már 5. napja kenem, nincs változás, viszont reggelre mindig picit fáj és piros a fityma. Nem tudom hogy a kenőcstől vagy a fityma visszarángatásától e a makkra. Mivel vissza még lankadtan is beszorul legtöbbször. A makknak remélem nem árt ez a kenőcs. Viszont hidratáló krémnek elég jó, gondolom a 80% glicerin tartalom miatt. Ahhoz képest hogy évek óta nem láttam a makkom teljes egészében ez már javulásnak mondható. De én egy lazán mozgó fitymát akarok!:(
2011. aug. 29. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon óvatos legyél és NAGYON TÜRELMES.

Ez nem lesz meg nagyon gyorsan. Szép lassan tudsz csak haladni, legyél kitartó. Nem repedhet a művelet közben, vigyázz magadra!!

2011. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!