Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért nem áll fel?

Mért nem áll fel?

Figyelt kérdés
A kérdésem nyilvánvaló, én egy átlagos 21 éves srác vagyok. A minap voltam egy csajjal és minden tök jól alakult, talán túl jól hiszen tovább akartunk menni a csóknál de egyszerűen nem lettem kemény. vagyis mikor csókolózunk akkor az voltam de utána nem és nem értem miért. nem sűrűn csinálok hasonlót de legutóbb sem voltam kemény meg azelőtt se pedig itthon működik meg minden. Annyi a tényező hogy kint voltunk erdőbe aztán a kocsiba de ezek az esetek előtt is úgy volt és akkor működött most pedig ez a második alkalom hogy nem. Valaki tapasztalt ilyet?

2022. jún. 5. 20:47
1 2
 11/12 DanielC ***** válasza:

Legyel többet a napon, megemeli a tesztoszteront. Reggel a legmagasabb a tesztoszteron szint, este a legalacsonyabb. A pénisz idegvégződéseiben felszabaduló nitrogén-monoxid indítja meg a hímvessző merevedésének folyamatát. A szervezet NO-szintje éjszaka a legalacsonyabb. A nitrogén-monoxid-kiegészítő neve L-Citrullin.

A stresszhormonok (kortizon) semlegesitik a tesztoszteron hatasait. Egyel tojast, tojas -> koleszterin -> tesztoszteron. Ezek a vitaminok "kellenek" a sexhez: Vitamin D3, magnézium, cink. A tul sok futas stressz a szervezetnek. Hetente háromszor 30 perces súlyemelés jobb a hormonoknak.

2022. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 DanielC ***** válasza:
Ha meg mindig nem all fel es sexelni akartok. Menjen a baratnöd a kutyapozba, te mögötte terdelsz, hogy ne legyen szemkontaktus. Egyik kezeddel a csiklojat simogatod hatulrol, a masik kezeddel meg masturbalsz/vered magadnak ugy ahogy egyedül szoktad, addig mig merev lesz.
2022. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!