Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért nem áll fel?

Mért nem áll fel?

Figyelt kérdés
A kérdésem nyilvánvaló, én egy átlagos 21 éves srác vagyok. A minap voltam egy csajjal és minden tök jól alakult, talán túl jól hiszen tovább akartunk menni a csóknál de egyszerűen nem lettem kemény. vagyis mikor csókolózunk akkor az voltam de utána nem és nem értem miért. nem sűrűn csinálok hasonlót de legutóbb sem voltam kemény meg azelőtt se pedig itthon működik meg minden. Annyi a tényező hogy kint voltunk erdőbe aztán a kocsiba de ezek az esetek előtt is úgy volt és akkor működött most pedig ez a második alkalom hogy nem. Valaki tapasztalt ilyet?

2022. jún. 5. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
gondolom stresszelsz. én sem tudnám magam elengedni erdőben, kocsiban, stresszelnék hogy mikor látnak meg...
2022. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A körülmények nem voltak hozzá alkalmasak.
2022. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Erdőben? :D
2022. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Általában stressz okoz ilyet, de akár cukorbetegség szövődménye is lehet. Bár a szövődményhez még elég fiatal vagy, sokkal valószínűbb a stressz.
2022. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csak azért nem értem mert eddig csak erdobe voltunk elvonulni es akkoriba jobban izgultam vagy stresszeltem mint most es akkor működött de akkor biztosan a stressz
2022. jún. 6. 00:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy a rejszolás.
2022. jún. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Haat napi egy vagy ketto de van ugy hogy par napig semmi sztem ez atlagos nem?
2022. jún. 6. 01:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Jarj el kocogni. Stresszoldo!

Etkezz egeszsegesen tobb zoldseg gyumolcs hal hus. Sokkal kevesebb mas egyeb.

A kondizas sulyemeles stresszforras a szervezetnek.

2022. jún. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Covid oltast nem kaptad meg….?
2022. jún. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igazából elég stresszes vagyok mostanában, lehet tényleg el kellene mennem futni vagy valami.



Nem nincs oltásom

2022. jún. 6. 07:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!