Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata bizsergésre valami...

Prosztata bizsergésre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vissza-vissza köszön ez a jelenség, hogy egyszer csak el kezd ‘bizseregni’ a prosztatám(vagyis a hímvesszőm és a herezsák közötti rész). Azért a prosztatára gondolok mert ahogy az izmot mozgatom az az a rész ahol bizsereg. Voltam urulógusnál és semmit nem talált. Webbetegen és redditten találtam 1-1 témát ezzel kapcsolatban, de csak az sikerült feltételezni, hogy inkább neurológiai jelenségről van szó. Tudom, hogy itt nem orvosok vannak és nem is ezért írok ide, hanem ha esetleg van itt valaki aki ezzel küzdött az ossza meg legyen szíves a tapasztalatát, esetleg másokéra is kíváncsi vagyok, hogy ők mit látnánának célszerűnek.

#prosztata #bizaergés
2022. jún. 14. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Herezsák :) Jó lesz az herezacskónak is.


Ezen a fórumon érdeklődj:

[link]

2022. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xp ali ***** válasza:
Gerincprobléma? Ha a kukász nem talált semmit, akkor ez lenne a következő, amire gondolnék.
2022. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az neurológia?
2022. jún. 29. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!