Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 42 évesen súlyos abszolút...

42 évesen súlyos abszolút fitymaszűkület esetén csak a teljes körülmetélés a megoldás?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 08:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Le is lehet vágni.
2022. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1.... köszi az értelmes választ..
2022. máj. 27. 09:04
 3/11 anonim válasza:
30%
Köszi az értelmes kérdést.
2022. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Mi a pikulának vártál vele 42 évig? Jézusom...

Szerintem ez kamu. Szexelni se tudtál volna..

2022. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. De tudtam nincs gond azzal, pont emiatt vártam...mert azt mondják utána rosszabb lesz....
2022. máj. 27. 09:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok metéléspárti, de szerintem ez már az az eset amikor szükséges. Nekem is volt szükületem, de nem a legsulyosabb fajtábol így nekem 20 éves koromra elmult q szokásos tornáztatos modszerrel.

Nálad gondolom az abszolút azt jelenti, hogy teljesen be van szűkülve (gombostű nagyságu lyuk). Ha ez a helyzet akkor tényleg csak a mütét lesz hatásos. De ettöl sem kell tartani. Menj el dokihoz, az többet tud mondani. A szex pedig teljesen más lesz, és nem rossz értelemben, sőt!

2022. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. Köszi az első értelmes választ..az a baj hogy én sem vagyok nagyon metélés párti
2022. máj. 27. 10:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 létetik felnőttkori fitymaszűkület is, például cukorbetegség esetén is kialakulhat.


Kérdező, keress fel egy urológust, megvizsgál és elmondja, mit lehet tenni.

2022. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

"Ha férfi vagy, légy férfi" (Petőfi Sándor).

Ne ijedj be egy érzéstelenített kis bevágástól!

Jobb lesz az életed és ez a lényeges nem pedig egy bemetszés. A körülmetélés sem fáj, mert azt is zsibbasztással oldja meg az orvos. Utána sebápolás az orvos utasítása szerint.

Minden jót!

2022. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok. Megértem, egy férfi nem igazán szereti az egyik "leg becsesebb" részét kés alá helyezni. Én sem akartam és most sem akarnám, csak ha muszáj.

De benned is felmerült a dolog, hogy ez igy nem jó, elvégre feltetted ezt a kérdést. Egyébként a körülmetélésneknis van több fokozata. Nem feltétlen qz egész fitymát távolitják el. Vannak részleges mütétek is, amikor egy részét meghagyják. Pl. ha valakinek nincs szükülete, de tul sok az elöbör, és már zavaroan tul lóg, akkor szoktak amolyan plasztikai mütétet végrehajtani, a fölösleg eltávolitésával. De egy jol képzett, normális orvos bövebb tájékoztatást tud nyujtani.

2022. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!