Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16éves fiu vagyok és még nem...

16éves fiu vagyok és még nem volt magömlésem vagy csak nem tudok róla. Forduljak orvoshoz? vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés

#magömlés #fiu probléma
2022. júl. 1. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Tehát maszturbálás után nem jön ki sperma a farkadból?


Vagy nem is tudsz ejakulálni?

2022. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Éjszakai magömlésre gondolsz vagy még egyáltalán nem volt önkielégítés során se?
2022. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor maszturbáltál utoljára?
2022. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az éjszakaira gondolog amelyik álmomban történik
2022. júl. 2. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. Nem mindenki tapasztal éjszakai magömlést. Rendszeres maszturbáció mellett pedig még kisebb az esélye.
2022. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget
2022. júl. 2. 11:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt éjszakai.

Valószínűleg mert elég fiatalon elkezdtem magamnak kirázni.

2022. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 DanielC ***** válasza:
Ha a maszturbalasnal van magömlesed akkor minden rendben van. Lehet hogy nekem se volt soha ejszakai alvas közben.
2022. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
28 vagyok, életemben egyszer volt az viszont hihetetlen szituban, kapcsolatban éltem párommal, este szexeltünk, hajnalban arra ébredtem, hogy baszkiii mindjárt elélvezek, nagyon kellett visszatartanom, hogy ne legyen minden tiszta olyan, mellettem aludt kedvesem, én meg mentem gatyát cserélni, de elővàladékozni sem szoktam sosem, (2-3órás edginges izgatás után, normál szexnél nem) sperma mennyiségem viszont van, gyakran maszturbálok, hogy hogy naponta.
2022. júl. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!