Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet megelőzni, hogy...

Hogyan lehet megelőzni, hogy a péniszem és a golyóim a combjaim közé ragadjanak?

Figyelt kérdés

Többféle alsónadrágot használtam már, fecske, passzos és laza boxert is, és mindegyiknél bevándorol a csomag a combjaim közé, nem maradnak meg elöl, és ez nagyon kényelmetlen, sokszor kell igazgatni. Pl amikor egy öltözőben van egy srác boxerban, és oldalról nézve látszik, hogy elöl van a csomagja, na nekem csak ha benyúlok és oda teszem, pár lépés után eltűnik onnan, és "alám" kerül.


Nektek is van ilyen problémátok? Mit tudtok javasolni.

Csak normális válaszokat kérek, köszi.



2022. júl. 10. 07:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
meg tudom érteni a problémád .Nekem 1x bringán alámcsúszott amikor felültem és ráültem a heréimre. Csillagokat láttam. Szval én is szenvedek a lógós heréimtől
2022. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld a jockstrapet, bringásgatya alá hordom pont emiatt.
2022. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jockstrap annyira nem jönne be, főleg így nyáron, mert nagyon izzadós vagyok, és az izzadtság "kimossa" hátul ami esetleg ott marad a nyolcadik törlés után is... ha érted.
2022. júl. 10. 07:55
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Árulnak rá krémet.
2022. júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Plasztikai? Habát az idősebb férfiaknál szoktak végezni korrekció műtétet, akiknek ellazult a tartoizom szalag, a lágy izom. Ha ez nemcsak kerérkpározásnál, hanem életvitelbeli problémát okoz ( mint pl idősebb nőknél a mhszalagok lazulása, méh előreesés), akkor orvoshoz fordulnék. Ilyen esetben TB-re kötelesek korrekciós műtétet végezni.
2022. júl. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy orvosi eset lenne, pláne 29 évesen. De köszi.
2022. júl. 10. 10:07
 7/21 A kérdező kommentje:
Volt, hogy megpróbáltam szilikon péniszgyűrűvel elöl tartani a csomagot, de valahogy séta közben az egyik herém kibújt belőle, majd követte a másik is.
2022. júl. 10. 10:10
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Lehet venni péniszemelő boxereket, amik azt a célt szolgálják, hogy a csomag elől maradjon ez által nagyobbnak látszódjon. Max még ezt tudod megpróbálni.
2022. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hintőporozni kell,és akkor nem lesz nyirkos bőr.

Ilyen egyszerű ez.A zacsi tele van izzadás miriggyel.Laza gatyákat kell hordani,nem pedig a testhez szoritani,ez ellentétes a normáis hordásnál.

Úgy látom többeknél hiányosak az anatómiai ismeretek.

2022. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

8-as - tudsz esetleg ilyet ajánlani, hol lehet kapni? Akár privátban is?


9-es - Laza gatyát is szoktam hordani, ott is fennáll ez a dolog. Kipróbálom, hogy behintőporozom a csomagot, de attól még közé csúszhat szerintem. Nem az a gon, hogy elöl hozzátapad, hanem hogy konkrétan a combjaim közé csúszik.

2022. júl. 10. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!