Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én kezeljem magamon vagy...

Én kezeljem magamon vagy inkább kozmetológus, vagy bőrgyógyász szakorvos? Zsírcsomó, millia, lipóma.

Figyelt kérdés
Herezacskómon bőr alatt vannak zsír foltocskák. Nagyon ritkán pár évente egyik-másik megnő akkorára, hogy kinyomjam, jön belőle zsíros fehér anyag nem sok. Most viszont az egyik 3-4 éve kicsit nagyobbra nőtt és keményebb is, de ugyanúgy fehér áttetsző. Simán kinyomni nem tudom. Megnyissam tűvel, vagy késsel és nyomjam, elmenjek kozmetikushoz bár ő nem hiszem vállalná a kényes hely miatt, vagy bőrgyógyász és utána sebész nyomja vagy vágja ki? Olyan határeset ez. Nem fáj de minden nőm megkérdezi hogy ez mi és nem túl szép vagy gusztusos azért.

2022. júl. 16. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznak megmutathatnád, legalább orvos is megszakértené, hogy mi is van ott.
2022. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sebész vágja ki.
2022. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus ezzel nem foglalkozik.Ha csak esztétikailag jelent problémát,nem foglalkoznék vele. A nőid se ezzel foglalkozzanak.
2022. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz mennék először, utána ő majd tovább küld sebészhez ha szükséges.
2022. júl. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!