Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Harmadik lábbal ébredek mit...

Harmadik lábbal ébredek mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Vendégségben vagyok egy barátomnál és amikor felkelek akkor ált. feláll de nagyon kínos amikor pont olyankor kell kimennem mondjuk reggelizni vagy valami. Nincs valami gyors módszer amitől leáll?

#erekció #Harmadik láb
2022. júl. 25. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Gyors "el intézed" magadnak? Akár lefekvés előtt is.
2022. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Állíts be ébresztőt korábbra, hogy mire jön a reggeli, addigra minden a helyén legyen.
2022. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Én általába kiverem és utána lelankaf
2022. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Nincs azzal semmi gond amikor spanomnál aludtam és meredten ébredtem a húga meg is jegyezte, hogy "hűű" amikor kimentem a konyhába én csak annyit mondtam, hogy "bocsi pedig még csak nem is áll" ;)
2022. júl. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Az esti maszti nem feltétlenül szünteti meg. Viszont nekem eléggé gyorsan lelankad, ha nem reagálok rá.
2022. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyors módszer, de egy idő után úgyis lelankad. Azt meg a barátod is tudja, hogy reggelente mi a helyzet...😊
2022. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátod spanod miatt szegyeld felejtsd el pasi ha családtagjai miatt az tényleg cink de ez van :D. Pasik vagyunk ez ilyen vagy vársz vagy úgy igazitod H ne legyen túl feltűnő
2022. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pasik előtt ne foglalkozz ezzel. Én is amikor Kolos lettem az elején direkt felkeltem jó 20 perccel hamarabb, hogy mire elkezdek készülődni ne lássa a szobatársam. De pár hét után már nem foglalkoztam ezzel, így ébred mindenki fel úgyis.
2022. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8 jók mondja max ha túl nagy, nagy ránéz 1szer és annyi többet úgyse
2022. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem órákon át tartó merevedésről beszélünk. Vendégségben talán ciki egy picit, de vizelés után gyorsan lelankad. Nem hiszem, hogy baráti viszonyban lévő férfiak ebből ügyet csinálnának. Egy öltözőben vagy zuhanyzóban is ennyit látna belőled.
2022. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!