Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Utánna néztem de nem találtam...

Utánna néztem de nem találtam semmit ?

Figyelt kérdés
A problémám igazából,bonyolult ezért kérek segítséget,mivel már mindenhol utánna néztem de nem találtam semmit.Nos az a helyzet,hogy néha igen büdös vagyok konkrétan ha lehet így fogalmazni.Na de,nem olyan könnyü,hogy lefürdök és kész vagy "fürödj meg" stb.Pont abban a korban vagyok ahol a legtöbbet izzadok.Hiába használok golyós deot,spray dezodort,parfümöt,fürdök,normálisan eszek,edzek,eü minden okés,mindig új ruhában jelenek meg mindenhol meg igazából alapvető ápoltság megvan,de nem segít.Ez mitől lehet?És emiatt egyébként már lettem kritizálva.., de felmerül a kérdés bennem.Én nem érzem?Én nem szoktam érezni,a golyós dezodort érzem és kész.Izzadságszagot soha nem éreztem magamon pedig mégis csesztetve vagyok emiatt.Szüleim se mondták soha hogy büdös lennék.Valamilyen életmentő tipp mert bevagyok szarva :D Előre is köszi!" helyesírásért bocsi,német billentyüzet.

2022. júl. 30. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy?
2022. júl. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

* utánanéztem

A német billentyűzeten nincs szóköz? Az írásjeleid után hiányolom.

2022. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy csomó egészségügyi oka lehet, amit egy orvos tud megmondani neked, mi itt látatlanban nem.


Az, hogy te nem érzed, az nem jelent semmit. Az emberek többsége nem érzi a saját szagát, egyrészt mert a sajátja, másrészt mert az orr hamar elfárad.

Ha elég sokáig ülsz egy közepesen büdös szobában, megszokod. Ha kimész 20 percre, és visszajössz, akkor fogod érezni megint, hogy nem okés a dolog.

2022. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Étrend, pajzsmirigy-, máj-, vesebetegség, több minden okozhatja. Egy kivizsgálás nem ártana.
2022. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!