Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy férfi túléli a kasztrál...

Ha egy férfi túléli a kasztrálást, milyen élete lesz utána? Élettartam változik?

Figyelt kérdés

Láttam egy szörnyű videót az ukrán háborúból. Ott végül meghalt az áldozat, de felmerült a kérdés, mi lett volna az illető sorsa, ha túléli , mert nem lövik le.


Ilyenkor mi történik a szervezetben? Mi történik a hanggal, az izmokkal, az immun rendszerrel hosszabb távon? A tesztoszteron olyan fontos egy embernek, mint egy falat kenyér, tud egyáltalán tesztoszteron nélkül működni a szervezet? Mint az éticsiga a háza nélkül… a hazában van a lényeg, a férfinek meg a heréiben. (Szerintem)



2022. júl. 31. 01:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
házában*
2022. júl. 31. 01:25
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Semmi különösebb baja nem lesz. Az átoperált transznőknek is eltávolítják a heréit, igaz, ők általában kapnak helyette női nemi hormont, ösztrogént.

Ha felnőtt férfinak távolítják el a heréit, akkor nem fog tovább kopaszodni, és az esetleges időskori prosztatabántalmakat is elkerüli, de a hangja nem változik.

Ha még a pubertás előtt távolítják el a heréket, akkor nem megy végbe a nemi érés, a hang gyermeki marad. Ezt csinálták a középkorban egyes énekesekkel.


A kasztrálás, ha steril körülmények között végzik, egyáltalán nem veszélyes műtét, nem kell belehalni. Emlősállatokat is szoktak kasztrálni.

2022. júl. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Láttam olyan fiút aki saját magát kasztrálta, mert nem akarta hogy bármelyik nemhez is tartozzon. Szépen leszorította a heréit, aztán hagyta őket leszáradni. A péniszét pedig szintén elszorította, és levágta. Minderről részletes fotóriportot töltött fel az internetre. Nem lett semmi baja, azóta boldog hogy nincs neme.
2022. júl. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Állítólag tovább él. Az eunuchoknál figyelték meg. Elvileg a mellékvesék is termelnek valamennyi tesztoszteront, így akár még erekciója is lehet, ha a heréket felnőtt korban távolítják el. A videót sajnos én is láttam, ott nem csak a heréket, hanem a péniszt is levágták. A szerencsétlen áldozatra így hosszú szenvedés várt volna kórházi kezelés nélkül. hiszen például a vizelet ürítés se ment volna. Sz@r dolog ilyet írni, de a szerencsétlen srác azzal járt a legjobban, hogy fejbe lőtték. Így jó pár napos szenvedéstől kímélték meg. Ugyanakkor remélem, hogy az ukránok levadásszák azt a mocskot, aki ilyenre képes. Elég szörnyű dolog lehet így meghalni. Igaz nincs min csodálkozni, az oroszok ezt eljátszották a második világháborúban is a német foglyokkal. Ott fejbelövés helyett a szájukba tömték a levágott szerveket fulladást okozva.
2022. júl. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Na tegnapi story elég kemény egy férfinek H jut eszembe egy másik férfit kiherelni 😱 innentől nem is ferfi szeritem
2022. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
77%
Persze, lehet tesztoszteron nélkül élni. Ha felnőtt korban távolítják el, legfeljebb kevésbé lessz izmos,hízékonyabb lessz, és kissé elnőiesedik. Meg persze hacsak nem kap kívülről tesztoszteront, szexelni se fog már. A hang nem változik meg.
2022. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

simán tud évekig tud szexelni herék nélkül, max gyereke nem lesz

régen a gazdag római nők csinálták ezt. megvárták míg a fiatal rabszolga elkezd serdülni, és amikor már volt spermája, kiheréltették. évekig tudtak vele szexelni, anélkül hogy félni kellett volna hogy teherbe esnek tőle

2022. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
30%
KB annyi baja lenne, hogy már nem lenne többé férfi...
2022. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Istenem az csak a heréd nem a szíved vagy a tüdőd 🤦‍♂️

hererákról hallottál már? ott is ha olyan el kell távolítani a heréket.

Akinek a férfi léte kifullad abban hogy heréje meg farka van komoly önértékelési problémái vannak.

2022. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Eunuchok mindig voltak a történelemben. A nemzőképesség kasztrálással való elvesztése csak egy biológiai funkció. Sánták, vakok, süketek is élnek. A heréit elvesztő férfi is alkalmazkodik az új helyzethez. Ma már azért van hormonpótlás, tehát gyógyszeresen pótolható lenne a kiesett tesztoszteron mennyiség.
2022. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!