Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 26 éves srác vagyok. Nudista...

26 éves srác vagyok. Nudista szaunázás előtt érdemes leborotválni a fanszőrt meg a hónaljszőrt? Mi a gyakori? Általában akik szaunáznak borotválják?

Figyelt kérdés
Én eletemben max kétszer borotváltam. Nem biztos, hogy megszeretnék annyira válni tőle.

2022. aug. 1. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Mi az a nudista szaunázás? Hogy leveszitek a törcsit?
2022. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell megválnod tőle! Főleg, ha úgy jobban tetszik és jobban érzed magad. Ebben a kérdésben nincs olyan, hogy "gyakori" meg "általában" - ebben a tekintetben is teljesen vegyes a kép egy naturista szaunában a látogatók között.
2022. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ahol nem hordasz fürdőnadrágot és csak egy lepedőn ülsz meztelen
2022. aug. 1. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem voltam még ilyen helyen, de úgy képzelem, hogy mindenki pont annyira szőrös, amennyire jól esik neki.
2022. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

senki sem azért megy, hogy mit hordasz vagy sem.


ha eddig nem volt borotválkozás, csak ezért nem kell.

2022. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem ajánlanám közvetlenül szaunázás előtt borotválni, mert érzékennyé teszi a bőrt. Hagyjál 1-2 napot közötte legalább. Nem túl kellemes a gőzfürdőben a sós peeling a frissen borotvált zacsival! Brrrr.


Fiatalok szőrtelenítenek, idősebbek nem, de egyébként mindenki úgy megy, ahogy akar. Alaposan tusolj előtte, és az egész testfelületed alatt legyen törölköző! A lábad alatt is. Ne a fára izzadj. Ez a lényeg.

2022. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen mindegy. Normális helyen ezzel senki sem fog foglalkozni. Viszont magad alá teríts törölközőt úgy, hogy a lábad alá is érjen.
2022. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán járok szaunázni, de nem hinném, hogy szükséges lenne. Szaunában szőrösen és borotváltan is ugyanúgy izzadni fogsz. Amúgy meg úgy csináld, ahogy neked kényelmes. Ha szaunázás után úgy érzed, hogy jobb lenne borotváltan, akkor szedd le.
2022. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor utoljára voltam, akkor volt mindenféle ember. Borotvált, borostás, teljesen szőrös... igazából nem az a lényeg, mi van a lábad között, hanem maga a szaunázás!

Volt, hogy nekem se volt leszedve odalent, mégsem volt belőle gond. :)

23 L

2022. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Nem tudom, nem szoktam szaunázni.
2022. okt. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!