Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fel lehet dolgozni egy pénisz...

Fel lehet dolgozni egy pénisz amputációt, ti hogy dolgoznátok ezt fel?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek sajnos pénisz amputáción kell átesnie, ugyanis egy rosszindulatú elváltozást találtak a péniszén, 41 éves

Ezt vajon hogy lehet feldolgozni ti ezt hogy tudnátok feldolgozni, lehet így boldogan élni vajon?


2022. aug. 2. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy fel lehet.


Legutóbb egy olyan palinál dolgoztunk, aki 35 évesen elesett a motorral, fejjel a szalagkorlátnak, úgy kapcsozták össze a gerincét. Élete végéig pelenkázni kell, mert soha többet nem fog tudni lábra állni. Most azt hiszem 38 éves, de teljesen más életszemléletet vett fel (máskülönben nem is menne) és azt mondja hogy boldog és jól érzi magát.


Egy pénisz amputáció is nyilván trauma, de azért azon túl, hogy 1., lehet azért párkapcsolat nélkül is teljes életet élni, 2., párkapcsolatban is ha a másik fél olyan és vevő rá, a szexuálisan is kielégíthető más módszerekkel a hölgy.


Nyilván nem lesz olyan az élete mint előtte, az is biztos hogy életszemlélet váltás kell, de szerintem a feldolgozható és jól kezelhető traumák közé sorolható.

2022. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Nagypapám mindkét lábát amputálták orvosi hiba miatt. Az egyiket azért mert elcserélték a kartonját a mellette fekvő beteggel. A másik betegnek jobb láb amputáció volt beírva, nagyapámnak kisujj amputáció a bal lábán.

Levágták az egészséges lábát. Aztán mivel a másikat nem amputálták időben (csak egy elhalt lábujjat kellett volna) ezért az a fertőzés felkúszott a térdéig így combközépnél le kellett vágni különben vérmérgezést kapott volna. Szerintem ez százszor rosszabb mint egy pénisz amputáció. Orvosi hiba, Balassagyarmat bátran leírom, hadd menjen híre még jobban annak a mészárszéknek.

2022. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha már van családja, gyereke, vagy nincs, de nem is akar, akkor ez egy elviselheto és feldolgozhato trauma.
2022. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Teljes amputáció? Sajnálom. Időben orvoshoz fordult? Csak azért kérdezem, mert az a legvégső megoldás. Ha valaki időben eljut az orvoshoz, akkor nem ennyire radikális a gyógymód.
2022. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Én az eutanáziát választanám. Életem legtöbb boldog pillanata nőkhöz kötődik, nem találtam boldogságot könyvekben, filmekben, művészetekben. Lányokat megismerni, utazni velük, randizni, szexelni, naplementét nézni, hajnalig fröccsözni a Gellért-hegyen, nekem ez az élet, pénisz nélkül csak vegetálnék, egy biomassza lennék örömök nélkül.

25f

2022. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

5


Tehát a p.csöd nélkül nem tudsz utazni, randizni, naplementét nézni és hajnalig fröccsözni?


Hát barátom, akkor elég elcseszett egy figura lehetsz.

2022. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
5. Van egy rossz hírem. Te már most is csak egy biomassza vagy. Agy nélkül.
2022. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Az ötös egy idióta ezzel a gondolkodással. XD Amúgy ilyenek lesznek csak úgy a sors rossz csapásának áldozatai; impotens lesz hamar.
2022. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
5 vagyok, az én életemben a péniszem fontos. Egy zenész a hallásától megfosztva vagy egy festő a látásától megfosztva lehet hogy szintén a békés halált választaná. Nekem az örömeim nagy része közvetetten a péniszem és a heréim meglétéből indul ki, ezek nélkül nem lenne. Ez én vagyok, a kérdező különböző aspektusokra volt kiváncsi, az enyém ez. A halált választanám a pénisz nélküli élet helyett. Más nem feltétlen így gondolja, és ez így van rendjén.
2022. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Szóval ez vagy te; egy pöts. Oké. Semmi más (ez sem) kiemelkedő tulajdonságod nincs? Nagyon gáz. Bocsi.
2022. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!