Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi idő alatt múlik el egy...

Mennyi idő alatt múlik el egy gombás fertőzés?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, hogy kezeléssel mennyi idő alatt múlik egy egy ilyen fertőzés? Akinek van tapasztalata kérem segítsen ki legyen olyan kedves.

A sztorim az hogy megműtötték az öcsköst (fitymafék vágás) és vagy a műtőben vagy utánna vizsgálaton elkaptam valami gombás fertőzést amire csak szteroidos szarokat kaptam meg olyan kenőcsöt ami nem is rá való(igen, bőrgyógyásztól magánban jópénzért...). Most egy másik dokinál voltam akinek a kréme használt is. Kaptam gyógyszert is(fluconer) és pevaryl tartalmú kenőcsöt és mosakodót. Ezt valamivel több mint négy hétig használtam. A kenőcsöt elhagytam és rá két napra kiújúlt a fertőzés(lehet nem is múlt el). Ezért szeretnék segítséget mennyi idő is ez, tudom hogy hónapokig olyan volt akkor nyílván nem múlik olyan könnyen csak már nagyon zavaró főleg ha a barátnőmmel vagyok mert még összebújni sem tudunk mert egyből beindulnak a folyamatok értitek :D

Előre is köszi a válaszokat!



2022. júl. 26. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nőként tudok nyilatkozni, az orvos által felírt kezeléssel (ami esetemben 2 szem gyógyszer (Dermyc) beszedése 5 nap különbséggel, illetve egy napi 2x alkalmazandó krém 7napig), tehát általában ha folyamatosan kezelve van egy hét normál esetben. De ha nem múlik el, akkor visszakell menni az orvoshoz mindenképpen. Bőrgyógyász helyett egy Urológust ajánlanék ilyen esetben.
2022. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!