Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki kipróbálta Phimocure...

Valaki kipróbálta Phimocure gumikat fitymaszűkületre?

Figyelt kérdés

Ha valaki kíváncsi miről van szó, akkor ezen az oldalon lehet róla olvasni.

[link]


De leegyszerűsítve ezek kis karika gumik amik hatására fityma szét tágul utána nagyobb karikát kell használni és a végére eltűnik a fitymaszűkület ha minden igaz.



2022. aug. 5. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

És miért jobb költeni ilyesmire, mint elmenni ingyen az orvoshoz.

Jah hogy nem mersz elmenni háziorvoshoz, és elmondani mizu. Biztos többet tudna segíteni az orvos, azért van ott. Hidd el, élete során nem te leszel az első aki ilyen problémával ál elé, kapsz egy beutalót urológushoz, és a végén lehet nem is kell sebészeti beavatkozás, lehet csak egy szteroidos krémet írnak fel.

De legalább arról kérdezd meg a háziorvosod, hogy szerinte hatásos-e a fent linkelt termék.

2022. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Áll elé**
2022. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljes szűkületem van amit szinte mindig körülmetélésel oldanak meg. Viszont ez el szeretném kerülni. Szeretnék el menni orvoshoz szteroidos krémért, csak kíváncsi voltam van e itt valaki olyan akinek van e ezzel tapasztalata.
2022. aug. 5. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Hátha nem kell körülmetélni. Nekem végül csak az lett a megoldás.
2022. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a körülmetélést választanám végleges megoldásként. Ha egyszer elkezdett berepedni, hegesedni, beszűkülni, akkor a nyissz-nyassza legtisztább és "legszebb" megoldás.
2022. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, néztem már én is azt.
2022. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!