Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szükületes fiúval mit...

Fityma szükületes fiúval mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Van valami gyogymod? Vagy kezelés?

2022. júl. 24. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Sebészeti beavatkozással fixen el lehet távolítani
2022. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nyissz-nyissz
2022. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a srác?

Iskolaorvos a nyár közepén hogy tudott ilyen eredményre jutni?

Ha orvos közölte az állítólagos fitymaszűkület tényét, akkor miért kérdés az, hogy van-e rá gyógymód?

2022. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem most nyárbközepén lett megállapitva. Csak nem javul sajnos
2022. júl. 24. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Mitől kellene javulnia? A hátra húzogatástól?


Szerintem érdemes lenne urológus menni, megbeszélni vele milyennek látja a helyzetet, és ha műtétet javasol, akkor még most időpontot kérni. Nem tudom milyen gyorsan adnak, de nyáron talán jobb átesni rajta, nem suli időben, amikor tesi órán majd azért cikizik a srácot, hogy azért nem tud futni, mert metélték a frkát.


Megoldásként szóba jöhet a bemetszés ejtése, részleges és teljes körülmetélés is. És jó lenne, ha erről egy orvos adna szakvéleményt, hogy ő melyiket javasolja. A srácot meg megkérdezni, hogy melyiket szeretné (ha van választása).


A döntésbe bevonás és a beavatkozás elmagyarázása fontos lépés! Mert a srác testéről van szó, és jó lenne, ha nem azt érezné az egészből, hogy mások döntenek felette.


Ha teljes km kell, akkor meg el kell neki mondani, hogy mire számítson, és ne tartson tőle. Később, ha nagyobb lesz jobban megérti majd miért kellett. Egyébként meg máshol ez a férfivá avatás szertartás része, egyéb országokban meg bevett gyakorlat ilyen-olyan okok miatt. Itthon ez nem így van, de azért itt is találni hímeket metélve.

2022. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha a húzogatás segítene egy kamasznak sem lenne 😂
2022. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
körülmetélésnek hívják.
2022. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Elsőnek kenőcsöket írhat fel a doki vagy egy kicsit bevághatják. Ám sokkal jobb és "szebb" eredményt ad a teljes körülmetélés.
2022. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán fog javulni krémektől,húzogatástól..legjobb a kis műtét,és végleg el lehet felejteni ezt a problémát.Én is átestem ezen.
2022. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!