Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csajok, Pasik! Ti mikor...

Csajok, Pasik! Ti mikor szembesültetek azzal, hogy körül vagytok metélve, illetve, hogy akár a családtagotok ilyen? Azaz nem természetes.

Figyelt kérdés
Én teljesen meg voltam győződve róla, hogy ez a normális, amíg meg nem láttam unokatesómét. Akkor magyarázta el nekem, meg tesómnak anyám, hogy mi is ez.

aug. 6. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Na, ezt aztán jól megfogalmaztad.

Csajok körülmetélve?

Mikor szembesültünk vele? Ez nem olyan hogy egyszercsak így ébredsz az egyik reggelen.

aug. 6. 09:12
 2/10 Tom994 ***** válasza:
78%
Amikor ovodába mentem. Az enyém nem volt olyan hosszan elvékonyodó, mint a többieké. De nem okozott nagy lelki törést, csak fura volt más fiukat fitymában látni
aug. 6. 09:47
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Tudod te, milyen az amikor a nőket metélik körül? Van fogalmad róla, milyen barbár és borzalmas eljárás?

Ha nincs, akkor olvasgass utána egy kicsit.

aug. 6. 10:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy a csajok mikor szembesültek azzal, hogy valaki pl.a családban körül van metélve.
aug. 6. 10:45
Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
4 ugyan olyan mint a fiúkat ugyan az a barbár módszer csak. Van aki nem tekinti itt nemek egyenlőséget ;)
aug. 6. 10:48
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
A nők körülmetélése azért nem ugyan az,mint a fiúknál.
aug. 6. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Én akkor szembesültem vele, mikor felkeltem a műtőasztalról...
aug. 6. 14:15
Kvízjáték online és ingyenes
 8/10 Oldfire ***** válasza:
56%
Miért ne lenne természetes? Nem csak vallási megfontolásból szoktak körül metélni valakit, hanem különböző betegségek miatt is. Tehát ez elég bugyuta kérdés
aug. 7. 07:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
csak 14 évesen kb. addig fel se fogtam.
tegnap 07:55
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor hasonló cipőben jártál 🙂
tegnap 13:09
Idősebbek is elkezdhetik online és ingyenes rejtvényfejtő játékunkat

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!