Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Természetes fanszőrzet?...

Természetes fanszőrzet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sokan még mindig abban a tévhitben élnek, hogy a természetes fanszőrzet az a teljes igénytelenséggel egyenlő. Nem értem miért, mivel a szőr önmagában nem jelent igénytelenséget, csak az, ha valaki nem tisztálkodik. Nem tudom miért él még ez a tévhit, de ha valaki naponta tisztálkodik akkor ezzel nincs baj.

Ti hány évesek vagytok és kinek milyen ott lent a szőr "ügy"?



2022. ápr. 13. 13:19
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
82%

Exeimről tudok nyilatkozni:

27 éves teljesen csupasz volt ott

23 éves teljesen csupasz

24 éves borotvált 2hetente, tehát volt, hogy elég hosszú volt (nagyon világos szőre volt és kevés)

22 éves teljesen csupasz (2 db)

27 éves trimmelt

2022. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ez nem tisztálkodási kérdés, hanem esztétikai kérdés. Van, aki számára a szőrösség tetszetős, van, aki számára közömbös, meg van, aki számára ronda, undorító. Utóbbi nem fogja tudni kikapcsolni az agyából azt, ami taszítja, csak mert papírt hozol róla, hogy higénikus. És?
2022. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

Meghagyom természetesen, és eddig őszintén szólva csak pozitív visszajelzések voltak.

27f

2022. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
A heréket borotválom, a fanszőrt viszont csak hajnyíróval rövidre vágom. Előbbivel a feleségem szeret játszani, ezt én is szeretem, de csak így hajlandó. A fanszőr is így jó mindkettőnknek, a teljesen csupasz területet se ő, se én nem szeretem. 38 éves vagyok.
2022. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Párom 28 éves és neki természetes van. Előtte csak olyan párjaim voltak akinek borotválva volt. Engem ez a mostani helyzet egyáltalán nem zavar,a lényeg hogy tiszta.
2022. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem elhanyagolható az sem, hogy az a borotválás mennyire alapos, mit borotvál pontosan, nameg hogy az illető milyen adottságokkal rendelkezik.


Értem ezalatt: Lehet, hogy egy túlsúlyos férfinak, akinek a combja is nagy meg a hasából is odalóg egy kevés, egyáltalán nem néz ki jól, hogy a zacsit meg a farka tövét leborotválja, míg minden más szőrös. Ugyanígy az sem, ha full dzsungel minden. Talán a rövidre nyírt, de szőrös a legjobb opció.

Egy kigyúrt, sportos srácnak, akit nagy szerszámmal áldott meg az ég, a full szőrös és a csupasz is jól állhat, előbbi azért, mert még férfiasabbá teszi, utóbbi viszont még többet láttat belőle.


Szőrösen is lehet higiénikus valaki, és a csupasz sem feltétlenül férfiatlan. A lényeg, hogy ne hagyja el magát az ember és tudja, mi az ami neki jó, párjának jó, mi az amit szeretnek.

2022. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 vagyok, többnyire természetesen hagyom, de ha úgy van akkor kicsit kiigazítom. Feleségem jobban szereti így, mintha teljesen csupasz lennék odalent. Valahogy én is így vagyok vele egyébként, szeretem ha ő is természetes valójában jelenik meg nekem, vagy kicsit kiigazítva.
2022. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

A média agymosása az hogy a szőrös az gusztustalan , meg büdös izzadt.

Ha nagyon torzon borz akkor szedje meg egy kicsit és jobb az mint a kipattogott punci.

Na meg ha szúr akkor aza halálom.

Már pedig nagyon sok embernek kipattog és pattanásos lesz a rossz borotválástól.

De az én barátnőmnek szép rövidre nő szinte sose kell meg se igazitani.

Nekem ez nagyon tetszik.

2022. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
30 éves pasi vagyok. Kipróbáltam már mkndenhogyan, de teljesen csupaszon nagyon gázul néz ki, ezért mostanában maximum rövidítem, és a párom is így szereti.
2022. ápr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nyáron borotválom, télen hagyom természetesre. Bundásan és csupaszon is jól áll nekem, de talán a középút a legjobb. Tisztán lehet tartani szőrösen is.
2022. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!