Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az előváladék mikor távozik a...

Az előváladék mikor távozik a testemből?

Figyelt kérdés
Rögtön az elején vagy élvezés előtt? Barátnőmmel lefeküdtünk az este, az elején gumi nélkül csináltuk úgy 1 percig, de akkor nem mentem még el, utána felhúztam a gumit és akkor elélveztem. Azóta a barátnőm azt hajtja, hogy szerinte teherbe fog esni. Már nem tudom mivel megvigasztalni. Szerintetek lehetséges lenne?
2022. aug. 8. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ezért hívják előváladéknak, de nyugtasd meg, nagyon kicsi az esélye ilyenkor a teherbe esésnek, viszont máskor ne csináld gumi nélkül.
2022. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyi vigasztalja, hogy a napokban kell megjönnie, és így kisebb az esélye a megtermékenyülésnek. Remélem megjön neki, egyikünk se tervez még most gyereket.
2022. aug. 8. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Az előváladékot a cowper mirigyek termelik.Egészem más a a szerepe ilyenkor.

Ezt a nedvet az agy szexuális központja másféle féle szexuális ingerekre is termelteti.

2022. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%

mi ez hiszti sex utan hisztizik de közbe eszebe se jutott h teres lehet

lehet már rég az csak nem tőled es be akar huzni

2022. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!