Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap délután 2-3 perces...

Tegnap délután 2-3 perces prosztata izgatás történt erre megfelelo eszközzel, azóta vizelési ingerem van, ez mitol lehet ?

Figyelt kérdés

1 hónapja voltam psa vizsgálaton stb és minden rendben,

Nagyon óvatosan 2-3 percig történt, de nekem nem jött be és abba is lett hagyva, azóta pisilnem kell sokat



2022. aug. 10. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha még holnap is kell pisilned, jobban tennéd ha el mennél a háziorvoshoz.
2022. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sosem volt még prosztata vizsgálatod? Amikor az orvos nyomkodja pár másodpercig, akkor is azonnal vizelési inger jelentkezik.


A vizelet normálisan kijön vagy akadozik?

Mindenesetre ha nem múlik el, keress fel egy urológust. Ne szégyeld elmondani, hogy mi történt, nem lesz benne még a TOP20-ban sem azok közül, amit hallott/látott.

2022. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De volt vizsgálatom


Hasonló érzés volt ott is és az izgatás közben is !


Azóta sűrűbben kell járjak most ..

2022. aug. 10. 08:50
 4/9 A kérdező kommentje:

Most javul már kicsit


Gondolom sok volt az inger..

2022. aug. 10. 09:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Prosztatagyulladás?
2022. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az biztos nincs, egy hónapja nézték és tökéletes
2022. aug. 10. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok, de szerintem lehet megduzzadt egy kicsit és most szépen lassan kezd megszünni a duzzanat, ezért kezd javulni. Nem lehet hogy túl erösen lett nyomkodva?
2022. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végülis beszéltem urulogussal, azt mondta kizárt hogy az gondot okozott volna. Nagyon minimalisan lett nyomva 2-3 percig csak mert nekem nem jött be. Inkább felfazas stb
2022. aug. 10. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
Talán nem kellene análisan kényeztetni magad.
2022. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!