Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb mennyit kell várni egy...

Kb mennyit kell várni egy gynecomastia műtètre?

Figyelt kérdés
A háziorvostól törtènő bejelentkezéstől szàmítva,mennyit kell várni egy gynecomastia műtètre?olvastam hogy 1 évet kb. Ez igaz?

2022. aug. 11. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ez magától is meggyógyul, ahogy haladsz előre a serdülőkorban.
2022. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek gyógyul meg. 19 èves vagyok,szerintem nekem màr nem fog.
2022. aug. 13. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Fizikai edzés emeli a tesztoszteronszintedet is. Endokrinológussal kellene beszélni, de nem lesz itt semmi gond, csak hinned kell magadban.
2022. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van rajtam elég sok zsír,de izom is.Kb 10 kg-ot kéne leadnom,hogy 14-15% legyen a testzsírom. A mellizmommal az a gondom,hogy a mellbimbóm nagyon kiáll. A mellem nem kerek mint egy nőnek,azon látszik az edzés,csak a bimbóm körül zavar nagyon.Megvárom hogy mi lesz ha leszálkásítok,hogy emnnyit változik a mellizmom.Ugye az a baj,ha gynecomastia,akkor azt a zsírcsomót nem tudom lediétázni,csak műtéttel megoldható.És ha nő a mellizmom,akkor csak még hegyesebb lesz
2022. aug. 13. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, elég nagy hülyeséget írtál. A kérdező jól mondja, a gynaecomastia olyan elváltozás, amit csak műtéttel lehet eltávolítani, nem lehet "lefogyni". Nem sima zsírszövet, hanem egy jóindulatú elváltozás.

Amúgy sajnos nem tudom, állami ellátásban mennyi idő a dolog, de nagyon meglepődnék, ha fél-egy évnél gyorsabban meglenne...

2022. aug. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!