Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia-m van, hány éves...

Gynecomastia-m van, hány éves kortól lehet műtéti beavatkozással eltűntetni a gyno-t?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, mindig pulcsiba vagyok emiatt, még nyáron is szóval nagyon el szeretném tűntetni, kérem segítsetek. Már kb. 1,5 éve tart de mindenki azt mondta hogy magától el fog tűnni de nem úgy tűnik.

2022. jún. 18. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
25 éves kor felett érdemes vele foglalkozni, de csak akkor, ha egyébként nem vagy túlsúlyos.
2022. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Voltál hormon vizsgálaton? Kellene egy! Mi okozhatta?

Jó kezdés lenne a táplálkozás helyreállítása. Tolsz valami szteroidot? Semmit nem tudtunk meg rólad.

2022. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok, nem szteroidozok, nem vagyok túlsúlyos és nem voltam hormon vizsgálaton még.
2022. jún. 18. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Te nem vagy 16! Ezt a kérdést már feltetted ma.
2022. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha el nem is múlik magától, de optikailag sporttal lehet javítani rajta.
2022. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem 16 évesen tuti nem javasolnak műtétet, előtte meg kellene nézni, hogy hormonokkal minden rendben van-e, esetleg szedsz-e valamilyen gyógyszert.
2022. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Én valamilyen szempontból örülnék neki. A bnőmmel jól elszórakoznánk az ágyban. Közösségben lehet hogy ciki lenne, de kimagyaráznám.

A kérdésre válaszolva: Fordulj bizalommal a háziorvoshoz.

2022. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!