Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata gyulladás enterococc...

Prosztata gyulladás enterococcus facalis segiség?

Figyelt kérdés

[link]



pozitiv lett ejak bol enterococcus faecalis ami peoszti gyulladást okoz nalam. Eleg sok dologra érzekeny részben örülök hogy talaltak valamit viszont azt halottam ez a legszemetebb baci es lehetetlen kiirtani. (masszatum utani tenyésztés Tünet prosztata gyulladas enyhe mellekhere gyulladással. Doki ciprofloxacint irt fel 3hetre eleg kemeny gyogyszer levot szedtem mar idegrendszert meg az izuletek nyirja. Kérdesem az hogy ez faj tényleg kiirthatatlan megha jarok masszasra rendszeresen es üritek? Illetve a listan felszoroltak kozul melyik a legjobb ab ami behatol? Ampicilint pl siman birom de olvastam oylat is hogy az nem hatol be a prosztiba. Valakinek sikerult kiirtani ezt a bacit? Illetve divat ez meg hogy 1honapig ab zunk kozbe tonkre tesszuk az egesz emesztesunlet vagy ha megfelelo az ab akkor kiviszi 2het alatt is? halottam oylat is ha keves ideig szedem akkor csak rezistens lesz ha meg sokaig akkor jon helyette mas baci. Hol lehet az igazsag? Valaki volt aki meggyogyult a prosztata gyuszibol es kirrtotta ezt bacit?



#gyulladás #prosztata #Enterecoccus facalis
2022. aug. 12. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A prosztatagyulladás nagyon aljas betegség, nem is igazán gyógyítható teljesen. Ezen a fórumon érdeklődj: [link]
2022. aug. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De látom már írtál oda korábban.
2022. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám csak én nő vagyok, krónikus hólyaghuruttal, 2 éve szenvedek multirezisztens ESBL-termelő Klebsiella p. és Enterococcus fs.-től, szerintem lehetetlen kiírtani végleg és örülj ha a te dokid felírja 3 hétre az antibiot, mert engem szinte mindig hazavágnak 1 doboz antibioval és 5 nap alatt még épp hogy javulást érzek aztán úgy kell könyörögnöm hogy írjanak még fel... Sikerült amúgy helyrejönni azóta?
2022. okt. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
A csíraszám is lényeges, de egyébként itt az a baj, hogy panasz is van mellé. Viszont 5 ejakulátumból 1-ben biztosan jelen van ez a bakt., sok andrológus nem is ad erre AB-t, ergo ha nem steril körülmények között adtad a mintát, akkor ha már rendeződött volna is, bele kerülhet a mintába. Kellene úgy egy ejak. tenyésztés, hogy megmosakodsz előtte alaposan, kezed mindent lefertőtlenítesz előtte, nekem így negatív lett, az a bőrödről is belekerülhet, illetve lehet csak a húgycső elülső szakaszán is jelen, előtte pisilni is kell. A prosztata masszázs után ezeket nem tudod megcsinálni, ezért kellene normál ejak. tenyésztés.
ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!