Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aki impotens azt pontosan...

Aki impotens azt pontosan hogyan kell elképzelni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, fel sem áll neki és képtelen az aktusra, vagy csak nincs az aktus végén "produktuma"? Vagy mindent tud normálisan, csak a spermája nem életképes?

2022. aug. 13. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem all fel neki, aktus vegen h a produktumot el lehet szoritani h ne legyen kilovelles, de szivargas lehetseges. Spermaszamot neznek altalaban ha ezt akarják tesztelni, ez lehet alcsony átlagos magas stbstb.
2022. aug. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem képes erekcióra. Így nyilván nincs aktus és produktum sem.

Aki mindent tud normálisan, az steril.

2022. aug. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Kb. úgy kell elképzelni mint egy slagot, amit megtörsz valahol és onnantól csak egy kókadt cső lesz amiből legfeljebb már csak csöpögni tud. Csapkodhatod, verheted de mind hiába. Már csak gyenge utánzata egykori önmagának és az is marad mindörökké.
2022. aug. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gooboy37 válasza:
Szex nélküli életmód.Attól még szerethető kis kuki
2022. aug. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%
én impotens vagyok 30 éve péniszem pici lötyedt a nőknél a beavatkozás lehetetlen !!!!!!
2022. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!