Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek van fitymaszukulete? Ho...

Kinek van fitymaszukulete? Hogyan oldodott meg? Hány évesen?

Figyelt kérdés
Voltál dokinál?

2022. aug. 14. 14:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hogyan volt a vizsgálat?
2022. aug. 14. 15:11
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt. Magától. 13 évesen kb
2022. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hogyan oldodott meg magától?

Mit csináltál?

2022. aug. 14. 15:29
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Semmit, csak simán magától.
2022. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Aki rendesen kiveri annak megoldódik magától csak aki nem tudja H kell rendesen kicsapni annak van
2022. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

20 éves koromig volt, de csak azért mert nem mertem dokihoz menni vele. Nagy nehezen nyújtással elmúlt (a net tele van technikákkal), de azt bánom hogy nem mentem el dokihoz, mert gyorsabb lett volna. Na nem azért mert megmütöttek volna, (persze az is egy megoldás, de én nem akartam) hanem vannak krémek amik csökkentik az nyujtás miatti duzzanatot, esetleges gyulladást.

Ma már nincs nyoma annak hogy valaha szükületem volt, csak azt bánom hogy nem fordultam dokihoz vele hamarabb.

2022. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Tizenéves koromban végig volt, de hosszas és kitartó munkával megoldódott. Sajnos nem érdemes viszont várni a dologgal én konkrétan emiatt nem mertem csajozni, nagyon nem volt önbizalmam emiatt. Viszont műtétet sem akartam, így megoldottam magamtól.

Egyébként annyi a titka, hogy erőltetni kell a dolgot. Sokszor kell kiverni és elkezdeni húzkodni pisáláskor is. Zuhanyzáskor is érdemes minél jobban (amennyire engedi) hátrahúzni és a lehető legjobban megmosni. Aztán idővel egyre jobban fog menni a dolog, míg végül elmúlik.

2022. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
7es: pont emiatt bánom én is, hogy nem mentem dokihoz. Én is emiatt hanyagoltamnaz ismerkedést. 6os voltam.
2022. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Létezik a Novoglan nevű szerkezet, ami segíthet
2022. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
20 évesen oldódott meg - miután az urológus körülmetélést javasolt végleges megoldásként. Azóta is minden klassz.
2022. aug. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!