Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek van fitymaszukulete? Ho...

Kinek van fitymaszukulete? Hogyan oldodott meg? Hány évesen?

Figyelt kérdés
Voltál dokinál?

2022. aug. 14. 14:58
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
10-es nem zavaró, hogy nincs ott bőr? Eléggé félek ettől, vagy hogy elkurnak valamit az orvosok.
2022. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
#11 Azért a férfi nemi szerv is rugalmas abban a tekintetben, hogy a körülmetélés után is lehet feszes vagy laza az eredmény a hímvessző szárán. Függ az intim méretektől is, hogy erekcióban mennyit nő. Valamennyi mozgatható bőr a legtöbb esetben marad, csak nem lehet a makkra többet felhúzni, ami így ernyedten is csupasz lesz. Kínos lehet ugyan egy zuhanyzóban vagy öltözőben, de nem kell másokkal foglalkozni.
2022. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Ugyan mégis mi a kínos azon, ha valaki körül van metélve? Az is kínos, ha valakinek mondjuk egy baleset miatt hiányzik egy ujjperce? Vagy ha kopasz? Esetleg ha szeplős? Semmi kínos nincs benne.

Amúgy a fent javasolt tornáztatással vigyázni kell. Csak egy bizonyos, nagyon szűk mértékig működik. Nagyon könnyen előfordulhat, hogy az erőltetéstől elkezd hegesedni, ami szép lassan tovább növeli a szűkületet, és így csak ront a helyzeten az ember.

2022. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
13-as: ez évekbe telik, ezért érdemes orvoshoz menni minél előbb. DE! Én biztosan nem akartam volna, hogy körülmetéljenek, pedig az orvos szinte 100% ezt javasolta volna. 7-es hozzászóló vagyok.
2022. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Rengeteg idovegzodes van a fityma területén és a fityma védi és tartja nedvesebb a makkot, érdemes mindent megtenni hogy megmaradhasson
2022. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 everlight ***** válasza:
73%

18-19 évesen a gyulladáscsökkentők mellékhatása okán volt.Először 2 hét után magától elmúlt.Majd pár hónapra rá kiújult,ekkor még nem tudtam hogy a gyulladás csökkentő mellékhatása.


A betadine és a neogranormon minimálisan segített.


DE volt hogy jó sebes volt a fitymám,csak heti egyser tudtam kamilla krémmel kiverni.


Az exoderil segített igazán,meg a vitaminok.(Ekkor még vega voltam )Majd később leálltam a gyulladáscsökkentőkkel ,és mostmár 2 éve nem nagyon volt szűkület.


Mondjuk nemrég a bölcsességfog műtétem után jólett volna,de én végleg felhagytam az antibiotikumokkal,gyulladáscsökkentőkkel

2022. aug. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%
Nekem van. Több éve de csak most tudtam rá venni magam, hogy elmenjek dokihoz. Egyáltalán nem olyan ijesztő mint gondolnád. Erős szűkületem van, még lankadva se tudom hátra húzni. Ma kapom az időpontot a műtétre és tudom, hogy ennél csak jobb lehet. (körülmetélés)
2022. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!