Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hagytatok már ott személyi...

Hagytatok már ott személyi edzőt/edzőtermet mert nem voltatok vele megelégedve? Miért?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Edzőtermet igen. Idegesített hogy folyamatosan bámulnak.
2022. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért bámultak?
2022. aug. 15. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen. Egy fitness világában nagyon is ismert testépítőt, aki abból él, hogy edzettjei vannak. Ennek az embernek az volt az egyik szórakozása, hogy sunyiban levideózta a teremben a balfaszkodókat, és körbeküldözgette a haverjainak, akik jókat röhögtek rajtuk. Én is pont ezért mentem edzőhöz, mert nem akartam a szokásos Makk Marci lenni, aki betéved az utcáról az edzőterembe, és fogalma sincs, hogy mit csinál.

Úgy fél évig jártam, nagyon szigorú volt velem, így magamhoz képest sokat is fejlődtem. De volt egy bizonyos súlyzós gyakorlat, ami soha nem ment. Minden más gyakorlatra ráéreztem előbb-utóbb, de erre egyáltalán nem. Azt hiszem deadlift a neve, de lehet, hogy keverem valamivel. Egyik alkalommal mondta, hogy levideózza, hogy lássam magam kívülről, hogy bénán csinálom. Először mondtam, hogy nem örülök a videózásnak, de leordított, hogy csináljam már, én meg csináltam. Végül sajnos ez a videó is arra a sorsra jutott, hogy körbeküldözgette a haverjainak, hogy röhögjenek rajtam...


Aláírom, hogy balfasz kretén állat voltam, akinek hiába magyaráznak, akkor is balfaszkodik. De úgy voltam vele, hogy basszuskulcs nem ezért fizetek. Nem vesztem vele össze, csak lemondtam az időpontjaimat és nem mentem többé hozzá.

2022. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Edzőterem tulaja bunkó, kioktató volt.
2022. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is hasonlót tapasztaltam.

Nem vagyok abszolút túlsúlyos, de nagyon izmos sem. Átlagos.

Akihez mentem, nem épp egy inteligens valaki volt, pedig elsőre szimpi volt azért. Hozzáteszem, vidéken, kisvárosban nagyon válogatni való sincs.

Folyamat megjegyzéseket tett rám, milyen szar a karom, kiröhögött stb.

Ráadásul olyan szinten átmenet nélkül szétedzetett, hogy kb folyamat rosszul voltam.

Aztán mondtam, hogy köszi, ennyi elég nekem ebből.

Nem is az én világom igazán, pont az ilyenek miatt, akiknek ez a mániája, és azt hiszi, hogy mindenkinek ez az élete, hogy súlyokat emel és lesi magát a tükörben.

2022. aug. 15. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Én gondolkoztam rajta, de végül maradtam. És azért maradtam mert a terem összes többi edzője sokkal sokkal rosszabb volt. Nem törődtek az edzetjeikkel vagy mindenkivel pont jgyanazt csináltatták vagy rahajtottak stb
2022. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es az, hogy rosszul csinálsz valamit, nem jogosítja fel rá, hogy megszégyenítsen.


Én túlsúlyos voltam, vagyok, egyszer elmentem egy haverommal egy terembe, ő már volt ott párszor, én akkor először és utoljára. Vidéki kisváros, nagyon válogatnivaló nincs. Edzők nincsenek, mindenki a maga ura. Ha megkérdezed a recepciósokat, segítenek, megmutatják a gépeket, de semmi több.

Na én kb 20 perc után hagytam ott, mikor már a hatodik sorvadtp*csű szteroidagyú, lábnapot rendszeresen kihagyó orangután beszólt, hogy mégis mit akarok, dagadt vagyok, inkább ne zabáljak, inkább sumózni járjak és ilyenek.

Inkább nem járok terembe és edzek itthon amit tudok.

2022. aug. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igen, sajnos ez az amiért az ember nem megy ilyen helyre.
2022. aug. 16. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!